سه شنبه 02 بهمن 1397
فرماندار جم: مردم منتظر نتیجه وعده آبرسانی به جم تا پایان سال 96 هستند (کدخبر: 1830)
فرماندار جم: مردم منتظر نتیجه وعده آبرسانی به جم تا پایان سال 96 هستند فرماندار جم گفت: همه باید تلاش کنند طرح آبرسانی جم در زمان مقرر انجام شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی در نشست بررسی روند اجرای پروژه آبرسانی جم که با حضور معاون وزیر نفت، نماینده مجلس و مدیران آب کشور و استان در جم برگزار شد با تقدیر از نگاه وزارت نفت به محیط پیرامون در دولت تدبیر و امید اظهار داشت: در دولت یازدهم تصمیمات خوبی در حوزه آب و آبخیزداری برای شهرستان جم گرفته شد که وزارت نفت به عنوان متولی تامین اعتبار، به تعهدات خود به خوبی عمل کرده است.

نوروزی پروژه آبخیزداری جم را از پروژه های مهم در شهرستان جم دانست که بخش مهمی از آن با حمایت وزارت نفت اجرایی شد و بخش دیگر آن هم در دست اجراست.

 وی فعال سازی پروژه خط انتقال آب دریا به جم را از اقدامات مهم دولت در شهرستان جم ارزیابی کرد و افزود: این پروژه و پروژه آبخیزداری جم سال ها متوقف بود و با نگاه ویژه دولت و حمایت وزارت نفت احیا شد.

نوروزی با تقدیر از نگاه ویژه امیریان مدیر نظارت بر طرح های عمرانی وزارت نفت، الماسی نماینده مردم در مجلس و مدیریت آب کشور و استان افزود: شهرستان جم شرایط شکننده ای در بحث آب شرب دارد و اگر پروژه آبرسانی جم یک روز زودتر هم اجرایی شود بسیار مهم است.

وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای انتقال ۱۰ هزار متر مکعب آب به جم تا پایان سال جاری خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند تا پایان سال ۹۶، نتیجه وعده ها را ببینند چرا که خلف وعده های انجام شده اعتماد و امید مردم را سلب کرده است.

فرماندار جم با بیان اینکه از تمام ظرفیت شهرستان برای کمک به اتمام پروژه در زمان معین استفاده می کنیم اظهار امیدواری کرد با اراده و تلاش جمعی شاهد تکمیل پروژه آبرسانی جم در زمان مقرر باشیم.

   1396/6/21 09:29        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )