سه شنبه 02 بهمن 1397
فرماندار:همایش جوانه های امید به ابتکار استاندار برگزار شد/کلنگ زنی دو فضای آموزشی جدید در جم (کدخبر: 1831)
فرماندار:همایش جوانه های امید به ابتکار استاندار برگزار شد/کلنگ زنی دو فضای آموزشی جدید در جم فرماندار جم گفت: طرح جوانه های امید، به تقویت فرهنگ آموزش و پرورش در جامعه کمک می کند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی در همایش جوانه های امید ویژه تجلیل از دانش آموزان برتر شهرستان جم گفت: این طرح از ابتکارات سالاری استاندار بوشهر در راستای تعالی حوزه آموزش و پرورش است که نقش مهمی در افزایش انگیزه و خودباوری دانش آموزان ایفا می کند.
وی با تقدیر از تلاش های فرهنگیان شهرستان در ارتقای کمی و کیفی آموزش در جم اظهار داشت: برنامه ریزی، خودباوری و تقویت اعتماد به نفس در دانش آموزان رمز موفقیت و رشد و تعالی است.
نوروزی افزود: رشد و توسعه جوامع با پرورش انسان های توانمند، ماهر، عالم و اخلاق باور امکان پذیر است و بهترین مکان برای پرورش انسان، آموزش و پرورش است.
فرماندار جم با تاکید بر لزوم توجه به آموزش و پرورش گفت: در دولت تدبیر و امید 16 فضای آموزشی ساخته شد یا در دست اجراست و 3 فضای آموزشی توسعه یافت.
وی از کلنگ زنی دو فضای آموزشی در جم در آینده نزدیک خبر داد و افزود: مشکل سرمایشی و گرمایشی مدارس شهرستان به حداقل رسیده است.
   1396/6/22 14:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )