سه شنبه 02 بهمن 1397
فرماندار جم: توانمند سازی شوراها از الزامات توسعه روستایی است/ احداث درمانگاه تامین اجتماعی با اعتبار7.3 میلیارد تومان (کدخبر: 1833)
فرماندار جم: توانمند سازی شوراها از الزامات توسعه روستایی است/ احداث درمانگاه تامین اجتماعی با اعتبار7.3 میلیارد تومان

فرماندار جم در نشست با نمایندگان شورایی روستاهای بخش مرکزی گفت:توانمند سازی شوراها از الزامات توسعه روستایی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی با بیان اینکه همدلی، سرفصل همه برنامه های شورایی است تاکید کرد: اشراف به وظایف، اختیارات و قوانین از پیش نیازهای مهم کار شورایی است و شوراها باید با برنامه ریزی و سازمان دهی مناسب امکانات و ظرفیت ها فضا را برای خدمت هر چه بیشتر فراهم کنند.

وی افزود: در دوره چهارم شوراها، با توزیع اعتبارات از محل ارزش افزوده و عوارض آلایندگی، چهره روستاها تغییر کرد و در بحث ورزش و احداث چمن های مصنوعی، اقدامات خوبی انجام شد که نشاط اجتماعی را افزایش داد.

نوروزی با تاکید بر اینکه نظارت ها در حوزه شورایی برای کیفیت بخشی به اقدامات باید با جدیت بیشتر در دستور کار قرار گیرد یادآور شد: شهرستان روز به روز به سمت توسعه پیش می رود و شوراها در دوره پنجم نیز باید با  برنامه ریزی هماهنگ تر و مدون تر گام بردارد تا خدمات بیشتری به مردم ارائه شود.

فرماندار جم گفت: شوراها در کنار توسعه عمرانی باید به حوزه فرهنگ و مقابله با آسیب های اجتماعی بیش از پیش توجه کنند.

نوروزی شوراها را یاران امین دولت در روستاها دانست و تصریح کرد: هر توفیقی که طی ۴ سال گذشته به دست آمده با همراهی این عزیزان بوده است.

وی اضافه کرد: موضوع اشتغال روستایی بسیار مهم است و باتوجه به تصویب اعتبار در این حوزه در دولت، شوراها با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل ها در هر روستا، پیشگام جذب اعتبارات شوند.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم از تحولات حوزه عمران شهرستان خبر داد و گفت: آگهی مناقصه ساختمان درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی جم انجام شده و به زودی عملیات اجرایی پروژه با اعتبار بالغ بر 7 میلیارد تومان آغاز می شود.
 

   1396/6/22 14:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )