سه شنبه 02 بهمن 1397
فرماندار جم:برای پیشرفت کشور، هیچ راهی جز توجه به آموزش و پرورش نداریم (کدخبر: 1841)
فرماندار جم:برای پیشرفت کشور، هیچ راهی جز توجه به آموزش و پرورش نداریم فرماندار جم در مراسم بازگشایی مدارس گفت:برای پیشرفت کشور هیچ راهی جز توجه به آموزش و پرورش نداریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی با بیان اینکه دانایی توانایی می آورد اظهار داشت: وارد فصل نویی از دانایی و شناخت شده ایم؛ مهر ماه زدودن غبار جهل و نادانی و گستردن سفره دانایی است.

وی افزود: امسال بازگشایی مدارس علاوه بر هفته دفاع مقدس با  ایام محرم تقارن یافته است و از این فرصت برای آگاهی بخشی و بازخوانی تاریخ باید بهره برد.
نوروزی بااشاره به اینکه 50 کشور به عراق در حمله به ایران کمک کردند تصریح کرد:  جنگ نابرابری را ایجاد کردند و جوانان جان بر کف نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست دشمن بیفتد.

رئیس شورای آموزش و پرورش گفت: هفته دفاع مقدس را گرامی می داریم تا به جهانیان اعلام کنیم که کشور ما مورد تجاوز قرار گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به درس و دانش تصریح کرد: مهر امسال، عاشورایی شده است و تکلیفی بزرگ بر عهده داریم تا در مدارس، قیام امام حسین علیه السلام را به درستی تبیین کنیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل امروز و آینده منتقل کنیم

نوروزی خاطر نشان کرد: برای پیشرفت کشور هیچ راهی جز توجه به آموزش و پرورش نداریم چرا که کشورهایی که به پیشرفت و توسعه دست یافته اند همگی به آموزش اهتمام ویژه داشته اند.

وی هزینه کردن در مدارس را سرمایه گذاری دانست و افزود: آشنایی دانش آموزان با حقوق شهروندی لازمه افزایش اعتماد به نفس و خودباوری است و دانش آموز حق بیان و پرسشگری دارد.
   1396/7/1 07:58        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )