چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم: موفقیت دادرسان شهرستان جم در سطح کشور ستودنی است (کدخبر: 1844)
فرماندار جم: موفقیت دادرسان شهرستان جم در سطح کشور ستودنی است
فرماندار شهرستان جم گفت: موفقیت دادرسان شهرستان جم در سطح کشور ستودنی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی در آیین تجلیل از دادرسان موفق جمی در المپیاد دادرسان کشور اظهار داشت: موفقیت دادرسان شهرستان جم در سطح کشور ستودنی است و قطعا با همدلی و همراهی خوبی که در مجموعه هلال احمر و آموزش و پرورش وجود دارد این موفقیت‌ها روز به روز افزایش خواهد یافت.

وی افزود: آمادگی دانش‌آموزان در روزهای سخت مهم است و مهم‌تر نهادینه‌سازی فرهنگ آمادگی جامعه برای مقابله با حوادث و بحران‌های احتمالی است.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به سیل سال گذشته در شهرستان جم با بیان این که نیروهای هلال احمر در آن روزهای سخت و دشوار با تمام توان و قوا به کمک مردم شتافتند، تصریح کرد: در حوزه توانمندسازی نیروهای هلال احمر شهرستان جم باید برنامه‌ریزی بهتری شود.

نوروزی با بیان این که شهرستان جم یک شهرستان کوهستانی است و حوادث زیادی در جم می‌تواند رخ دهد، اضافه کرد: هر چه توانمندی دانش‌آموزان هلال احمری بالاتر باشد تبعات حوادث و آسیب‌پذیری‌ها کاهش می‌یابد.

وی ادامه داد: تربیت نیروهای امدادی از کار ویژه‌های هلال احمر است تا هر یک از افراد خود یک امدادگر باشند.

فرماندار جم با تبریک به دادرسان جمی که توانسته بودند در المپیاد کشوری خوش بدرخشند، بیان کرد: علاقمندی و انگیزه یکی از الزامات مهم در هلال احمر است و باید تلاش شود تعداد داوطلبان هلال احمر افزایش یابد.

نوروزی با تاکید بر این که اصل بی‌طرفی، همدلی و یگانگی سرلوحه کار داوطلبان و نیروهای هلال احمر قرار گیرد، یادآور شد: دادرسان اندوخته‌های علمی و تجربی خود را در اختیار سایر دانش‌آموزان قرار دهند تا فرهنگ امداد و نجات و کمک به هم نوع بیش از پیش نهادینه شود.

   1396/7/16 08:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )