چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم:بخشی از اعتماد عمومی مردم به نظام، به رفتار نیروی انتظامی بستگی دارد (کدخبر: 1845)
فرماندار جم:بخشی از اعتماد عمومی مردم به نظام، به رفتار نیروی انتظامی بستگی دارد
فرماندار شهرستان جم گفت: اگر شهرستان جم امروز دارای امنیت است در کنار همدلی شورای تامین و رهنمودهای امام جمعه ، نقش نیروهای انتظامی بی‌بدیل است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم، فتح الله نوروزی صبح امروز در آیین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان با تبریک هفته نیروی انتظامی به تلاش‌گران نظم و امنیت اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت‌ها و دلاور مردی نیروهای انتظامی است.

وی با بیان این که امنیت از ضرورت‌های مهم زندگی بشر و پیش نیاز رشد و بالندگی هر جامعه است، عنوان کرد: احساس امنیت از خود امنیت مهم‌تر و بالاتر است و اعضای شورای تامین شهرستان جم همراهی و همدلی خیلی خوبی با هم دارند.

فرماندار شهرستان جم تصریح کرد: اگر در شهرستان جم امروز دارای امنیت است در کنار همدلی شورای تامین و رهنمودهای امام جمعه ، نقش نیروهای انتظامی بی‌بدیل است.

وی با اعلام این که بدون امنیت، انس و محبت در خانواده ها ایجاد نمی‌شود، یادآور شد: بخشی از اعتماد عمومی مردم به نظام، به حرکت و رفتار نیروی انتظامی بستگی دارد و مردم تغییر در رفتار حاکمیت را در چهره نیروی انتظامی می‌بینند.

نوروزی اضافه کرد: در نیروی انتظامی طوری عمل می‌شود و باید عمل شود که مردم نیروی انتظامی را به عنوان پناهگاه خودشان در نظر بگیرند.

وی ادامه داد: برای حفظ امنیت، افزایش مشارکت مردم بسیار مهم است و برای افزایش مشارکت اجتماعی باید انسجام عمومی و همفکری و همکاری عمومی را مورد توجه جدی قرار دهیم.

   1396/7/15 11:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )