چهارشنبه 29 اسفند 1397
نباید زندگی مردم جم به خصوص روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز با آلایندگی فلرها سخت شود (کدخبر: 1847)
نباید زندگی مردم جم به خصوص روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز با آلایندگی فلرها سخت شود نباید زندگی مردم جم به خصوص روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز با آلایندگی فلرها سخت شود

فرماندار جم در نشست بررسی وضعیت آلایندگی شرکت پالایش گاز فجر جم گفت: در روزهای گذشته مردم روستاهای پیرامون از بوی بد ناشی از بدسوزی فلرهای پالایشگاه گلایه داشتند که بررسی ها نشان داد گلایه ها واقعی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی با بیان اینکه صیانت از محیط زیست و حفظ حقوق شهروندی از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید است اظهار داشت: طی هفته ها و ماه های گذشته نگرانی هایی در خصوص وضعیت فلرها و پساب های صنعتی شرکت پالایش گاز فجر جم وجود داشته و لازم است تلاش شود این شرایط مجددا تکرار نشود.

وی تصریح کرد: بخشی از موضوع فلر سوزی اجتناب ناپذیر است و هر شرکت پالایشگاهی از این وضعیت رنج می برد اما بدسوزی فلرها که به مردمان همجوار آسیب می رساند غیر قابل پذیرش است.

نوروزی خاطر نشان کرد: همجواری مردم با شرکت، سختی های خاص خود را دارد و نباید اجازه دهیم آلاینده ها زندگی مردم را سخت تر کنند.

فرماندار جم با تقدیر از سرعت عمل شرکت پالایش گاز فجر جم در رفع مشکل اخیر فلرها اظهار امیدواری کرد: پالایشگاه های نفت و گاز بتوانند از تکنولوژی حذف کامل فلر سوزی برخوردار شوند تا عوارض صنعت کمتر دامن گیر مردم شود.
   1396/7/10 08:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )