چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم در نشست با اعضای شورای شهرستان جم: همدلانه گام بردارید و در پیگیری مطالبات مردم صبور و جدی باشید (کدخبر: 1849)
فرماندار جم در نشست با اعضای شورای شهرستان جم: همدلانه گام بردارید و در پیگیری مطالبات مردم صبور و جدی باشید فرماندار جم در نشست با اعضای شورای اسلامی شهرستان جم گفت: شوراها فرصت خدمتگزاری به مردم را قدر بدانند و با صبر و پشتکار پیگیر مطالبات مردم باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی در این نشست که پس از انتخاب هیات رئیسه شورای شهرستان جم انجام شد با آرزوی موفقیت برای رئیس و اعضای شورای شهرستان جم اظهار داشت: شوراها نماد بارز تحقق دموکراسی در ایران هستند و از بدو تاسیس نهاد شورا منشا اثر در توسعه و آبادانی جامعه بوده اند.
وی افزود: شورای شهرستان نقشی مهم در هماهنگی نگاه ها و انتقال خواست های کلان مردم به مسئولان دارد و باید با نگاه همدلانه و صبر و پشتکار، مطالبات مردم پیگیری شود.
نوروزی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان جامعه در کیفیت بخشی به تصمیمات شورا خاطر نشان کرد: هر کس در مقام خدمت به مردم قرار می گیرد باید اصل صداقت و شهامت عذرخواهی در خطاها را از مردم داشته باشد تا مردم با همدلی و همگامی وی را برای خدمت بیشتر یاری کنند.
فرماندار جم با تاکید بر اینکه هیچ کس از راستگویی و صداقت در برخورد با مردم ضرر نکرده است تصریح کرد: همواره منافع مردم را بر منافع فردی ارجحیت دهیم و به گونه ای با مردم سخن بگوییم که ثمره آن افزایش امید و اعتماد عمومی باشد.
وی با اشاره به اقدامات کلان دولت تدبیر و امید در شهرستان جم اظهار داشت: روند توسعه شهرستان جم در دولت یازدهم مطلوب بود و باید با همراهی و همگامی همه مردم و مسئولان تلاش کنیم این روند تقویت شود
   1396/7/12 08:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )