چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم: نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه دانشجویی نگاهی سهل‌گیرانه است (کدخبر: 1851)
فرماندار جم: نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه دانشجویی نگاهی سهل‌گیرانه است فرماندار شهرستان جم گفت: زیرساخت‌های دانشگاهی در شهرستان جم توسعه می‌یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح‌الله نوروزی در همایش دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور ضمن تبریک سال جدید به دانشجویان اظهار داشت: به فرموده امام راحل کلید سعادت هر جامعه اهالی علم و دانشجویان هستند و باید دوران دانشجویی را قدر دانست و از این فرصت برای رشد فردی و اجتماعی بهره جست.
وی خاطرنشان کرد: دانشجویان باید با کسب علم، دانش و پژوهش ضمن توسعه علمی کشور زمینه را برای توسعه و پیشرفت بخش های فرهنگی و اجتماعی فراهم کنند.
فرماندار جم تاکید کرد: رسیدن به موفقیت و ارتقای فردی و اجتماعی، تحصیل و اخذ مدرک به تنهایی کافی نیست و دانشجو باید بتواند با خلاقیت و مهارت آموزی، علاوه بر تامین شغل برای خود، نقش خود را به عنوان کارآفرین در جامعه ایفا کند.
دانشجویان مطالبه‌گر باشند
این مسول با بیان اینکه ثبت نام در دانشگاه و حضور در کلاس درس گام اول برای رسیدن به موفقیت است گفت: قطعا موفقیت بدون تلاش، مطالعه همه جانبه و مطالبه گری مستدل و منطقی حاصل نمی شود.
نوروزی گفت: دانشجوی موفق، دانشجویی است که بتواند منشا اثر و تاثیر در جامعه باشد و پیشگام تحولات اجتماعی سیاسی شود.
وی تصریح کرد: رخوت دانشجویی و عدم توجه به جامعه و مشکلات آن، از آسیب‌های جدی محیط دانشجویی است و دانشجویان باید با مطالبه‌گری و ارائه راهکارها و حضور فعال در برنامه های سیاسی، اجتماعی نقش خود را به عنوان مصلح اجتماعی ایفا کنند.
فرماندار جم گفت: با خدمت صادقانه و نیت خدمت وارد عرصه فعالیت های علمی،اجتماعی، سیاسی شوید و  نهادینه کردن سیاست با نیت اصلاح امور را رسالت خود را نسبت به جامعه بدانید.
حمایت از پیشنهاد دانشجویان
وی با بیان اینکه نگاه دولت تدبیر و امید به حوزه دانشجویی نگاهی سهل‌گیرانه است گفت: این فرصت مناسبی برای بیان دیدگاه‌ها و نظرات دانشجویی و رشد و تعالی فکری جامعه است.
فرماندار جم خاطر نشان کرد: همه باید از تمام سلیقه‌ها و نظرات جامعه دانشگاهی در راستای مدیریت مطلوب بهره مند شویم. از پیشنهادها و ایده‌های اساتید و دانشجویان در راستای پیشرفت دانشگاه و جامعه حمایت می کنیم.
نوروزی بیان داشت: بی شک برای رسیدن به جامعه متعالی نیازمند دانشجویان سرزنده، بانشاط و فعال هستیم و دانشگاه پیام نور جم می تواند در این زمینه پیشگام باشد.
این مسئول تاکید کرد: امروز اشتغال از دغدغه‌های مهم و اساسی همه مردم و مسئولان کشور به خصوص جوانان تحصیلکرده است و دانشجویان باید در کنار علم و دانش، مهارت آموزی را با جدیت مورد توجه قرار دهند.
ظرفیت بالای جم برای حضور سرمایه‌گذاران
وی ابراز امیدواری کرد: جم ظرفیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد اما این ظرفیت به خوبی تبیین و معرفی نشده است. انتظار دارم دانشجویان پیام نور جم در این راستا به شهرستان کمک کنند.
فرماندار جم در بخش دیگر از صحبت های خود با بیان اینکه دانشگاه پیام نور، فنی مهندسی و آزاد برندهای علمی شهرستان هستند گفت: تلاش کرده ایم در حد توان و بضاعت در راستای بهبود سخت افزاری این سه دانشگاه کمک کنیم و قطعا در ادامه نیز از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
نوروزی خاطر نشان کرد: در سال جاری دو میلیارد تومان از اعتبارات شهرستان را برای احداث فاز اول دانشکده فنی و مهندسی جم اختصاص دادیم که در هفته های گذشته، رئیس دانشگاه به همراه کارشناسان فنی از زمین بازدید کردند و امیدواریم با نگاه مثبت دکتر مصلح، هر چه زودتر شاهد کلنگ‌زنی این پروژه مهم علمی باشیم.
فرماندار جم گفت: امیدوارم دانشجویان عزیز جدید الورود با همراهی مدیریت و اساتید خوب دانشگاه بتوانید منشا خدمات بزرگ برای جم و ایران اسلامی باشند.
 
   1396/7/17 18:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )