چهارشنبه 29 اسفند 1397
با حضور فرماندار و مدیر کل دامپزشکی بوشهر؛
سرپرست جدید دامپزشکی جم معارفه شد/ تصلاویر (کدخبر: 1855)
سرپرست جدید دامپزشکی جم معارفه شد/ تصلاویر

در آیینی با حضور فرماندار و مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر، سرپرست دامپزشکی جم معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی فرماندار جم در این آیین گفت: با توجه به ظرفیت شهرستان جم در عرصه دامپروری نیاز است دام‌های روستائیان این شهرستان برای پیشگیری از بیماری، شناسنامه‌دار شوند و اقدامات و خدمات انجام شده تقویت شود.

نوروزی با بیان اینکه شبکه دامپزشکی یکی از ادارات پیشرو در ارائه خدمات به جامعه هدف در سطح شهرستان جم است اظهار داشت: با توجه به گستردگی و پراکندگی روستاها در سطح شهرستان، خدمات دامپزشکی جم مطلوب می‌باشد و نیاز است از کیفیت خدمات ارائه شده به مردم کاسته نشود و قوت بیشتری بگیرد.

نوروزی با مهم برشمردن اهمیت پیشگیری از بیماری‌های مشترک بین انسان و دام گفت: دامپزشکی و شبکه بهداشت و درمان جم تاکنون ارنباط خوبی در حوزه پیشگری داشته‌اند و با توجه به افزایش روبرو رشد جمعیت روستایی و شهری شهرستان، این همکاری در آینده نقش پررنگتری ایفا می‌کند.

وی با تاکید بر این نکته که  دام‌های روستائیان شهرستان جم برای پیشگیری از بیماری‌ها شناسنامه‌دار شوند افزود: با توجه به ظرفیت شهرستان جم در عرصه دامپروری نیاز است دام‌های روستائیان این شهرستان برای پیشگیری از بیماری، شناسنامه‌دار شوند و اقدامات و خدمات انجام شده تقویت شود.

فرماندار جم بر لزوم نظارت مستمر بر فرآورده‌های دامی و پروتئینی در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: به سبب استقرار شرکت‌های متعدد در سطح منطقه، تامین مواد اولیه و خام غذایی کارکنان آنها از اهمیت بالایی برخوردار است که  تاکنون با مشکلی در این حوزه مواجه نشده‌ایم.

نوروزی با بیان اینکه در کمیته برنامه‌ریزی سال 96 شهرستان، اعتبار لازم برای فعالیت‌های اداره دامپزشکی شهرستان جم تخصیص یافته است خاطر نشان کرد: اعتبارات شبکه دامپزشکی جم با هماهنگی با اداره کل دامپزشکی استان بوشهر تخصیص یافته و برای انجام فعالیت‌های پیش رو نیز همکاری لازم را داریم تا با مشکلات مواجه نشود.

فرماندار جم تکریم ارباب رجوع را لازمه موفقیت مدیران و کارکنان ادارات و سازمان ها دانست.

در این نشست از زحمات چهارساله میثم رضایی تقدیر و یونس حق شناس به عنوان سرپرست جدید شبکه دامپزشکی شهرستان جم معرفی شد.

یونس حق شناس از نیروی‌های بومی شهرستان جم  است و میثم رضایی نیز سرپرست جدید شبکه دامپزشکی کنگان شد.

   1396/7/23 14:21        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )