چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار: جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش در جم برگزار می شود (کدخبر: 1857)
فرماندار: جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش در جم برگزار می شود

فرماندار شهرستان جم با اشاره به برگزاری جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش کشور در جم گفت: در این زمینه برای فراهم شدن زیرساخت‌های لازم، کمیته برگزاری جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش در جم تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح‌‌الله نوروزی در نشست هماهنگی برگزاری جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش کشور در شهرستان جم  با اشاره به اینکه از تمامی ظرفیت‌های شهرستان  برای برگزاری این همایش استفاده می‌شود اظهار داشت: در بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان جم هماهنگی بسیار خوبی وجود دارد که ماحصل آن میزبانی شایسته جم در سطح کشور است.

نوروزی با بیان اینکه جم زادگاه شاعران و ادیبان بزرگی است افزود: شهرستان جم بام فرهنگی استان بوشهر و مهد علم و ادب  معرفی شده و این مصداق را  نیزهم  اکنون به شایستگی به یدک می‌کشد.

فرماندار شهرستان جم از تشکیل کمیته برگزاری جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش خبر داد و افزود: در این کمیته مسائل و مشکلات پیش رو بررسی و برای رفع آنها برنامه ریزی‌های لازم انجام می‌شود.

وی،با بیان اینکه شهرستان جم ظرفیت و قابلیت لازم  برای برگزاری جشنواره های مختلف را در سطح ملی دارد تصریح کرد:  برگزاری جشنواره کار وکارگری با حضور وزیر کار در شهرستان، نمونه‌ای بارز از میزبانی شایسته جم بود که با حضور پرشور مردم و جامعه کارگری همراه بود.

فرماندار جم از حسن توجه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سبب انتخاب شهرستان جم به عنوان نخستین جشنواره ملی شعر جامعه کار و تلاش کشور قدردانی کرد.

 

   1396/7/24 07:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )