چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار در نشست با مشاور وزیر علوم: تسهیلات به دانشجویان کم بضاعت پرداخت شود/لزوم احداث خوابگاه دانشجویی (کدخبر: 1868)
فرماندار در نشست با مشاور وزیر علوم: تسهیلات به دانشجویان کم بضاعت پرداخت شود/لزوم احداث خوابگاه دانشجویی فرماندار شهرستان جم گفت: پرداخت تسهیلات به دانشجویان کم بضاعت شهرستان جم انجام شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی ظهر شنبه در نشست با مشاور وزیر علوم با بیان اینکه توسعه علمی زیر بنای توسعه متوازن جامعه است، اظهار داشت: کمک به توسعه دانشگاه پیام نور برای خدمات رسانی مطلوب‌تر به دانشجویان لازم است.

وی افزود: انتظار داریم پرداخت تسهیلات به دانشجویان به خصوص به دانشجویان کم بضاعت جم در دستور کار وزارت علوم قرار گیرد.

فرماندار جم با بیان اینکه دانشگاه پیام نور سالن اجتماعات و برخی بخش های اداری و فضاهای آموزشی بی‌بهره است گفت: لازم است در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: متقاضیان تحصیلات تکمیلی در شهرستان زیاد هستند و امیدواریم تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور راه اندازی شود.

نوروزی تاکید کرد: سر و سامان دادن به دانشکده فنی و مهندسی جم اولویت شهرستان است.

وی با بیان اینکه ارتقای دانشکده و افزایش رشته نیاز به زیرساخت هایی چون فضای مستقل اداری و رفاهی دارد، گفت: موضوع احداث خوابگاه دانشگاه از ضروریات است تا انگیزه دانشجویان افزایش یابد.

فرماندار جم بیان داشت: در کنار احداث مجتمع خوابگاهی، احداث سلف سرویس و تجهیزات خوابگاهی باید برنامه‌ریزی شود.

نوروزی اظهار داشت: در اعتبارات سال جاری ۲ میلیارد تومان اعتبار برای احداث فاز اول دانشکده مصوب کردیم و در شورای راهبردی پتروشیمی ها با همراهی نماینده مردم در مجلس، موضوع کمک به دانشکده مصوب شده است.

   1396/8/7 03:51        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )