چهارشنبه 29 اسفند 1397
معاون وزیر ورزش در جم: جم با تیم پارس در کشور شناخته شده است (کدخبر: 1874)
معاون وزیر ورزش در جم: جم با تیم پارس در کشور شناخته شده است معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزیر ورزش و جوانان گفت: بخش عمده پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی کشور تکمیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ عبدالحمید احمدی در آئین افتتاح سالن چند منظوره شهدای آبگرمک شهرستان جم اظهار داشت: توجه به ورزش و توسعه ورزش به عنوان یکی از اولویت‌های مهم دولت در دستور کار است.

وی اضافه کرد: در همین راستا برنامه‌های متنوعی در سطح کشور تدوین شده است که حاصل این برنامه‌های بهبود وضعیت زیرساخت‌های ورزشی و همچنین توسعه ورزش خواهد بود.

احمدی از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در نقاط مختلف کشور خبر داد و افزود: تلاش دولت بر تکمیل پروژه‌های ورزشی است و تا پایان دولت دوازدهم شاهد تکمیل بخش عمده‌ای از پروژه های ورزشی کشور خواهیم بود.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: جم امروز در کشور با تیم پارس جم شناخته شده است و این موفقیت بزرگی برای این شهرستان است.

وی با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های بزرگ شهرستان جم سرکار خانم الماسی نماینده مردم در مجلس است گفت: این نماینده مجلس حمایت‌های ویژه‌ای از حوزه ورزش دارند که زمینه را برای توسعه ورزش فراهم می‌سازد.

آئین افتتاح سالن چندمنظوره ورزشی شهدای آبگرمک با حضور معاون وزیر ورزش، مسئولان استان و شهرستان جم برگزار شد.


   1396/8/1 05:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )