دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم: میزبانی لیگ برتر در سایه همدلی نفت و گاز، مسئولین و مردم به دست آمد/ رفتار گزارشگر سیما نادرست بود (کدخبر: 1882)
فرماندار جم: میزبانی لیگ برتر در سایه همدلی نفت و گاز، مسئولین و مردم به دست آمد/ رفتار گزارشگر سیما نادرست بود
فرماندار جم در نشست شورای ورزش شهرستان جم گفت: رفتار گزارشگر صدا و سیما در بازی تیم پارس جنوبی جم و سپید رود رشت نادرست بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی با تقبیح سخنان گزارشگر سیمای استانی بوشهر گفت: مطالب مطرح شده باعث ایجاد نگرانی و ناراحتی شدید مردم شهرستان جم شد و نگرانی شدید شهرستان از سخنان این گزارشگر به صدا و سیمای استان منتقل شد.
وی افزود: اینکه فضای همدلی و همراهی بسیار خوب در شهرستان با واکنش های احساسی از جایگاه رسانه ملی خدشه دار شود غیر قابل پذیرش است و قطعا اجازه نخواهیم داد شور و نشاط ایجاد شده در شهرستان دستخوش حواشی نامناسب شود.
نوروزی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم با همراهی خوب وزارت نفت و شرکت های مستقر در منطقه توانسته است مایه امید و همدلی میان صنعت و مردم شود تاکید کرد: اگر حمایت های خوب منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و همراهی و مساعدت شرکت پالایش گاز فجر جم و سایر شرکت ها و دستگاه های خدمات رسان در شهرستان نبود قطعا ورزشگاه تختی جم در زمان کوتاه دو ماهه به ورزشگاه استاندارد برای مسابقات لیگ برتر تبدیل نمی شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان جم با اذعان به برخی مشکلات جزئی در میزبانی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: گام های بزرگ با همدلی خوب نفت و گاز، ادارات و نهادهای شهرستان و مردم و هواداران برداشته شده و برخی نواقص جزئی باقی مانده که قطعا در سایه تفاهم موجود در کوتاه ترین زمان ممکن رفع خواهد شد.
نوروزی با تاکید بر اینکه ورزشگاه تختی جم به نسبت بسیاری از ورزشگاه های کشور از استانداردهای بالاتری برخوردار است اظهار داشت: اندک نواقص ورزشگاه با تقسیم کار انجام شده رفع خواهد شد و شهرستان آماده میزبانی از تیم فوتبال پرسپولیس و هواداران این تیم است.
 گفتنی است در این نشست که با حضور رئیس شورای شهر و شهرستان جم، فرماندهی انتظامی جم، اداره ورزش و جوانان، مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم، قائم مقام مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و مسئولان مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد افزایش هماهنگی های بین بخشی، ارتقای امنیت دیوارهای اطراف ورزشگاه، سامان دهی وضعیت اسکان میهمانان، بهبود وضعیت آبخوری های ورزشگاه مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
   1396/8/16 09:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )