دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار: خدمات رایتل در جم ارائه شود/ لزوم افزایش امکانات و متخصصان درمانگاه تامین اجتماعی (کدخبر: 1889)
فرماندار: خدمات رایتل در جم ارائه شود/ لزوم افزایش امکانات و متخصصان درمانگاه تامین اجتماعی
فرماندار شهرستان جم گفت: خدمات تخصصی درمانگاه تامین اجتماعی جم افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح‌الله نوروزی در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی ساختمان درمانگاه تامین اجتماعی جم اظهار داشت: درمانگاه تامین اجتماعی جم نیاز به تامین نیروهای  متخصص دارد تا بتواند خدمات تخصصی بهتر و بیشتری را به مردم ارائه دهد.

وی افزود: خوشحالم که درمانگاه تامین اجتماعی به عنوان یکی از مطالبات دیرین جامعه کارگری شهرستان جم امروز وارد فاز اجرایی شده و شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت این پروژه هستیم.

فرماندار شهرستان جم تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که روز گذشته با قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شد، قول مساعد برای احداث مجموعه ورزشی کارگری شهرستان نیز داده شد.

وی با بیان این که شهرستان جم دارای جمعیت کارگری بالایی است و با توجه به تنوع مجموعه کارگری  از استان‌های مختلف در شهرستان جم، اهتمام به موضوع فرهنگ بسیار مهم است تصریح کرد: عملیات اجرایی ساخت درمانگاه تامین اجتماعی امروز در شهر جم آغاز شد و امیدوارم در سریع‌ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد و به جامعه کارگری خدمات ارائه کند.

فرماندار شهرستان جم بیان کرد: متاسفانه در شهرستان جم هیچ مجموعه فرهنگی کارگری وجود ندارد که انتظار داریم مجموعه فرهنگی و ورزشی کارگری در جم احداث شود.
نوروزی اضافه کرد: دو اپراتور همراه اول و ایرانسل در شهرستان جم فعال است و انتظار داریم اپراتور رایتل هم در جم خدمات رسانی کند

   1396/8/20 06:50        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )