دوشنبه 29 بهمن 1397
پیام فرماندار جم به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو (کدخبر: 1901)
پیام فرماندار جم به مناسبت 16 آذر و روز دانشجو فرماندار جم در پیامی 16 آذر و روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح الله نوروزی در این پیام آورده است:

بی تردید نقش دانشجویان در جنبش های بیدارگرانه ی ملت ایران و تمام ملت های آزاده ی دنیا غیر قابل انکار است. نقشی که از سال 1332 و با شهادت سه تن از دانشجویان استقلال طلب و آزادی خواه ایرانی، رنگ خون به خود گرفت تا دانشجو علاوه بر رسالت علمی، رسالت هدایت جامعه در عرصه های سیاسی را نیز به دوش بکشد.

امروز دانشجویان ایران رسالتی بزرگ تر و خطیرتر در توسعه و بالندگی ایران اسلامی بر دوش دارند و باید بکوشند نقش خود را در عرصه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی با دانش اندوزی و بکارگیری دانش پررنگ تر ایفا کنند.
علم و علم آموزی زیربنای توسعه جامعه است و هر پیشرفتی در جهان مرهون تلاش عالمان و دانش اندوزان است. این امر نمایانگر آن است که هر کمک و حمایتی از دانشگاه و دانشجویان می تواند جامعه را به اهداف والا و آرمانی در خدمت به مردم نزدیک تر سازد.

با حضور دولت تدبیر و امید، نگاهی ویژه در عرصه دانشگاه و منزلت دانشجو در کشور تثبیت شد و امروز دانشگاه های شهرستان جم با امید و انگیزه بیشتری مسیر دانش اندوزی را طی می کنند.
در عرصه توسعه دانشگاهی شهرستان، تلاش ها و پیگیری های بسیار خوبی طی یک سال اخیر انجام شد که نوید بخش روزهای بهتر برای سه دانشگاه مستقر در شهرستان است.
16 آذر و روز بزرگ دانشجو را به دانشجویان عزیز شهرستان جم تبریک گفته و فتح قله های علم و دانش و حضور موثرتر و بیشتر در عرصه های مختلف جامعه را برای یکایک دانش اندوزان دیار سبز جنوب آرزو دارم.
   1396/9/16 04:19        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )