دوشنبه 29 بهمن 1397
در حاشیه بازدید معاون وزیر راه از جم
فرماندار جم: مسیر کنونی جم - فراشبند جوابگوی حجم ترددها نیست (کدخبر: 1904)
فرماندار جم: مسیر کنونی جم - فراشبند جوابگوی حجم ترددها نیست فرماندار شهرستان جم گفت: مسیر کنونی جم - فراشبند جوابگوی حجم ترددها نیست و باید در خصوص تبدیل آن به بزرگراه گام‌های جدی برداشته شود.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری جم؛ فتح‌الله نوروزی عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید معاون وزیر راه از پروژه راه شهرستان جم گفت: طبق وعده‌ای که در هفته‌های گذشته داده شد امروز معاون وزیر راه به همراه معاون عمران استاندار بوشهر، نماینده جنوب استان بوشهر، نماینده فیروزآباد فراشبند و قیروکارزین فارس در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر از سه پروژه مهم راهسازی شهرستان بازدید کرد.

فرماندار جم تصریح کرد: تکمیل راه ریز سرچشمه از مطالبات جدی مردم شهرستان است که نیاز به تامین اعتبار بیشتر برای تکمیل دارد و امیدواریم حضور معاون وزیر راه تسریع در تکمیل پروژه را به همراه داشته باشد.

وی راه ریز دژگاه را از دیگر مطالبات مهم مردم بخش ریز عنوان کرد و گفت: اجرای این مسیر، علاوه بر خارج کردن بخش ریز از بن بست، مسیر دسترسی مردم این بخش به شهرستان های استان فارس را ۷۰ کیلومتر کاهش می دهد.

نوروزی تصریح کرد: بخشی از عملیات خاکبرداری و بازگشایی مسیر انجام شده که نیاز است با تامین اعتبار ملی، پروژه فعال شود.

فرماندار جم پروژه راه جم - فیروز آباد را از پروژه های کلان و مهم شهرستان برشمرد و افزود: مسیر کنونی به هیچ عنوان جوابگوی نیاز مردم نیست و با توجه به اینکه یکی از شریان های مهم ترانزیت انرژی و کالا از مناطق نفت خیز جنوب محسوب می شود لازم است در خصوص تبدیل آن به بزرگراه گام های جدی برداشته شود.

نوروزی گفت: مسیر جم فیروزآباد دارای پیچ‌های خطرناک است که همواره شاهد حوادث فوتی و جرحی در مسیر هستیم و با توجه به اجرای بخشی از پروژه در گذشته لازم است با نگاه ملی این پروژه اجرایی شود.

   1396/9/8 05:01        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )