دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم در معارفه شهرداران ریز و انارستان: عملکرد شهرداران سابق ریز و انارستان مثبت بود (کدخبر: 1907)
فرماندار جم در معارفه شهرداران ریز و انارستان: عملکرد شهرداران سابق ریز و انارستان مثبت بود در آیینی با حضور فرماندار جم، علی علیزاده و سید محمد احمد پور به عنوان شهرداران ریز و انارستان معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فرماندار جم در آیین معارفه شهرداران ریز و انارستان اظهار داشت: شهرداران و شوراها به دلیل ارتباط بی‌واسطه با مردم و مواجهه مستقیم با مشکلات، نقشی اساسی در افزایش رضایت مندی ها دارند.

فتح الله نوروزی تصریح کرد: باید توسعه زیرساخت‌های رفاهی در شهرها مورد توجه قرار گیرد تا مردم از خدمات بیشتری برخوردار شوند.

وی تاکید کرد: یکی از کارهای مهم شهرداری‌ها، توجه به توسعه فرهنگ شهرنشینی و ترویج و تشویق فعالیت های فرهنگی است.

فرماندار جم بیان کرد: سازمان های مردم نهاد در راستای تسهیل اجرای سیاست‌های کلان در حوزه‌های مختلف نقش مهمی ایفا می کنند که باید از ظرفیت آنها در تصمیم‌سازی‌ها بهره برد.

وی اظهار داشت: با کار کارشناسی، از تضییع اموال مردم که به امانت در اختیار شهرداران است جلوگیری شود تا بتوان با هزینه‌های کمتر خدمات بیشتری را ارائه کرد.

این مسئول با بیان اینکه شهرداران سابق ریز و انارستان عملکرد بسیار خوبی داشتند گفت: انشاءالله دو شهردار بومی جدید که از تجربه و توانمندی خوبی برخوردارند بتوانند کارنامه درخشانی را به نمایش بگذارند.

   1396/9/27 04:44        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )