دوشنبه 29 بهمن 1397
سرپرست فرمانداری جم: کارکنان فرمانداری با سعه صدر پاسخگوی مراجعان باشند/جلسات غیر ضرور حذف می شود (کدخبر: 1918)
سرپرست فرمانداری جم: کارکنان فرمانداری با سعه صدر پاسخگوی مراجعان باشند/جلسات غیر ضرور حذف می شود سرپرست فرمانداری جم گفت: کارکنان با سعه صدر و اخلاق حسنه پاسخگوی مردم و مراجعین باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست با کارکنان فرمانداری جم با بیان اینکه جایگاه فرمانداری باید به گونه ای باشد که الگوی سایر ادارات باشد افزود: رسالت ما در فرمانداری به عنوان دستگاه حاکمیت و نماینده عالی دولت در شهرستان، خدمت به مردم است چرا که مردم، فرمانداری را آخرین پناهگاه خود می دانند.
حسینی با تاکید بر اینکه حسن خلق در برخورد با مردم نشانه شخصیت کارمندان است اظهار داشت: قطعا نمی توان همه مشکلات مردم را حل کرد اما اگر نمی توانیم مشکلی را حل کنیم حداقل می توانیم با مهربانی و خوش خلقی پاسخگوی مردم باشیم.
وی  حل مشکلات مردم در گام اول را وظیفه مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی دانست و یادآور شد: اگر مراجعان یک اداره در شهرستان مرتبا برای رفع مشکلات به فرمانداری مراجعه کنند قطعا ناشی از ضعف مدیر اداره شهرستانی در پاسخگویی به مراجعان است چرا که مدیران باید با استفاده از اختیارات قانونی و خلاقیت، مشکلات مردم را حل کنند.
حسینی تصریح کرد: مردم انتظاراتی از فرمانداری دارند که از سایر ادارات ندارند و کسی که به فرمانداری مراجعه می کند به آخرین ملجا رفع مشکل پناه آورده است پس باید با نهایت تکریم و اخلاق حسنه پاسخگو باشیم.
سرپرست فرمانداری جم با تاکید بر لزوم رعایت نظم در انجام وظایف محوله خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات غیر ضرور که فاقد خروجی مناسب است حذف می شود و تا حد امکان سعی خواهد شد جلسات کوتاه باشد تا بتوان فرصت بیشتری را به مردم و مراجعین عزیز اختصاص داد.
محمد حسینی ارتقای انگیزشی کارکنان فرمانداری را مهم ارزیابی کرد و افزود: در راستای ارتقای کیفیت خدمات رسانی به مردم، رفع دغدغه های کارکنان با جدیت پیگیری می شود.


   1396/10/23 16:54        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )