دوشنبه 29 بهمن 1397
سرپرست فرمانداری جم: تبدیل تهدید به فرصت، ویژگی مدیران موفق است/ تعریف پروژه ها بر اساس شاخص توسعه باشد (کدخبر: 1920)
سرپرست فرمانداری جم: تبدیل تهدید به فرصت، ویژگی مدیران موفق است/ تعریف پروژه ها بر اساس شاخص توسعه باشد سرپرست فرمانداری جم گفت: تهدید های پیش روی شهرستان را با استفاده از خلاقیت، به فرصت تبدیل کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست کارگروه نظارت بر پروژه های عمرانی جم اظهار داشت: دستگاه های اجرایی در اجرا و تکمیل پروژهای عمرانی تسریع کنند.
وی با تاکید بر اینکه اولویت بندی اجرای پروژه ها بر مبنای شاخص های توسعه باشد تصریح کرد: مدیران شهرستان با برنامه ریزی و هدف گذاری مناسب برای رسیدن به توسعه متوازن تلاش کنند.
حسینی مشکلات موجود شهرستان را تهدیدی برای توسعه متوازن جم دانست و تاکید کرد: مدیران موفق کسانی هستند که تهدیدها در حوزه های مختلف را با ابتکار و خلاقیت، به فرصت تبدیل می کنند.
سرپرست فرمانداری جم اضافه کرد: دهه فجر فرصتی است که توان ادارات و دستگاه ها در برنامه ها محک بخورد و خدمات دولت به مردم ارائه و اعلام شود.
حسینی کار کارشناسی و منطبق با اهداف و برنامه ها را ضامن اجرای با کیفیت و مطلوب پروژه ها دانست و یادآور شد: پروژه هایی اجرا شود که نیاز عموم مردم و منافع کلان شهرستان را تامین کند و تلاش کنیم با نظارت مستمر، رضایت مندی مردم در اجرای پروژه ها محقق شود.

   1396/10/24 14:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )