دوشنبه 29 بهمن 1397
سرپرست فرمانداری جم:پروژه آبرسانی جم نیازمند سرعت بخشی است (کدخبر: 1922)
سرپرست فرمانداری جم:پروژه آبرسانی جم نیازمند سرعت بخشی است سرپرست فرمانداری جم در نشست بررسی روند اجرای پروژه بزرگ آبرسانی جم گفت: باتوجه به شرایط آبی بسیار شکننده جم روند اجرا پروژه آبرسانی این شهر نیازمند سرعت بخشی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی افزود: موضوع معارضان دولتی و شخصی در مسیر اجرای پروژه آبرسانی جم باید با هماهنگی بین بخشی در کمترین زمان رفع شود تا دچار فرصت سوزی نشویم.

وی بیان کرد: جم تنها شهرستان استان بوشهر است که از آبهای زیر زمینی استفاده می کند و در سال های اخیر تامین آب شرب با محدودیت های جدی روبرو شده است.

وی ادامه داد: پروژه آبرسانی جم بطول 22 کیلومتر و با شش ایستگاه پمپ تقویت فشار از بندر سیراف تا ورودی شهرستان جم اجرا می شود.

حسینی افزود: عملیات اجرایی این پروژه از سال 89 آغاز و سپس به علت کمبود اعتبار روند اجرای آن متوقف شده و از سال 93 عملیات اجرایی آن از سر گرفته شد.

سرپرست فرمانداری جم گفت: مخزن پیش بینی شده برای این شبکه ظرفیت نگهداری 50 هزار متر مکعب آب را دارد.

حسینی با بیان اینکه محور عبور شبکه یاد شده کوهستانی و سخت گذر است افزود: پروژه آبرسانی جم در سه بخش تعریف شده که بخش آبشرین کن آن بتازگی آغاز شده و پیشرفت فیزیکی آن در حوده پنج درصد است و بخش خط لوله و خط برق آن نیز به ترتیب 80 و 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

شهرستان جم با بیش از 70 هزار نفر جمعیت در فاصله 265 کیلومتری جنوب شرق بوشهر واقع است.

   1396/11/1 07:59        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )