دوشنبه 29 بهمن 1397
سرپرست فرمانداری جم : شرایط اشتغال خانواده شهدا تسهیل شود (کدخبر: 1925)
سرپرست فرمانداری جم : شرایط اشتغال خانواده شهدا تسهیل شود سرپرست فرمانداری جم گفت: اشتغال خانواده شهدا در اولویت کاری نهادهای متولی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست با شورای مشورتی بنیاد شهید شهرستان جم، با بیان اینکه  امنیت، آرامش و عزت کشور، مرهون ایثارگری و جانفشانی شهداست اظهار داشت: شهدا با بذل جان خود، امنیت پایدار کشور را به ارمغان آوردند و همه باید قدردان خانواده های شهدای عزیز باشیم.
وی افزود:  در سایه حماسه آفرینی شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، امروز ملت ایران زندگی شرافتمندانه ای را تجربه می کنند.
حسینی با تاکید بر اینکه فرهنگ شهادت و شرح رشادت های شهدا و ایثارگران باید به نسل های امروز و فردا منتقل شود تصریح کرد: باید در این راستا، از ظرفیت حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی بهره برد.
نماینده عالی دولت در شهرستان جم، توجه ویژه به نیازهای خانواده شهدا و ایثارگران را از کارویژه های مهم نهادها و دستگاه های اجرایی دانست و خاطر نشان کرد: باید به موضوع درمان ایثارگران و مسائل حقوقی خانواده های شهدا و ایثارگران با جدیت رسیدگی کرد تا رضایت مندی هر چه بیشتر این عزیزان فراهم شود.
محمد حسینی بر لزوم فراهم کردن بستر اشتغال خانواده معظم شهدا تاکید کرد و گفت: ایجاد اشتغال مطلوب و مناسب برای فرزندان و خانواده های معظم شهدا باید در اولویت کاری نهادها و دستگاه های متولی اشتغال باشد و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

   1396/11/2 14:37        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )