دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
سرپرست فرمانداری:پروژه دیوار حفاظتی در 4 روستای جم به بهره برداری رسید/کلنگ زنی 17کیلومتر توسعه گاز در جم/ تصاویر (کدخبر: 1940)
سرپرست فرمانداری:پروژه دیوار حفاظتی در 4 روستای جم به بهره برداری رسید/کلنگ زنی 17کیلومتر توسعه گاز در جم/ تصاویر در سومین روز دهه فجر؛ چندین پروژه بزرگ عمرانی در جم با اعتبار 3 میلیارد تومان، کلنگ زنی و افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ سرپرست فرمانداری جم در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی جم گفت: در سومین روز دهه فجر شهرستان جم، چندین پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی شد.
محمد حسینی با اشاره به پروژه شاخص شهرستان جم در سومین روز دهه فجر گفت: بهره برداری از پروژه دیوار حفاظتی در 4 روستای بخش مرکزی جم، افتتاح 9 خانه مددجویی، آغاز عملیات اجرایی 17 و نیم کیلومتر شبکه گازرسانی و کلنگ زنی پل عابر پیاده در روستای کوری حیاتی از پروژه های مهم شهرستان در سومین روز دهه فجر است.
وی اعتبار مجموع پروژه های نامبرده را 3 میلیارد و 24 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: پروژه دیوار حفاظتی در روستاهای بهرباغ، بهر حاج نوشاد، علی آباد و فرامرزی بخش مرکزی با اعتبار یک میلیارد تومان از محل اعتبارات نفت با پیگیری نماینده مردم در مجلس اجرایی شد.
حسینی اضافه کرد: هم اکنون پروژه در 14 روستای شهرستان جم فعال است و بخش دوم این پروژه نیز در روزهای آینده در بخش ریز به بهره برداری می رسد.
نماینده عالی دولت در جم، به آغاز عملیات اجرایی توسعه شبکه گازرسانی جم اشاره کرد و گفت: در این پروژه که با اعتبار یک میلیارد و 220 میلیون تومان اجرا می شود 17 هزار و 500 متر توسعه شبکه و 500 فقره علمک گذاری انجام خواهد شد.
محمد حسینی از اجرای پل عابر پیاده در روستای کوری حیاتی شهرستان جم خبر داد و گفت: در راستای تسهیل تردد امن اهالی روستای کوری حیاتی، این پروژه با اعتبار 534 میلیون تومان از محل اعتبارات ملی توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اجرا می شود.
سرپرست فرمانداری جم اظهار داشت: 9 منزل مددجویی با اعتبار 270 میلیون تومان و با مشارکت کمیته امداد و خیرین به بهره برداری رسید که برای هر منزل با زیربنای 70 متر مربع 30 میلیون تومان هزینه شده است.

   1396/11/14 14:56        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )