دوشنبه 29 بهمن 1397
استاندار بوشهر در جم: در تکمیل آبرسانی جم تسریع شود/ از روند اجرای خط انتقال راضی نیستم (کدخبر: 1943)
استاندار بوشهر در جم: در تکمیل آبرسانی جم تسریع شود/ از روند اجرای خط انتقال راضی نیستم استاندار بوشهر گفت: باید از همه توان و ظرفیت‌ها استفاده شود تا پروژه آبرسانی جم در سریع ترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در بازدید از پروژه بزرگ آبرسانی جم اظهار داشت: این طرح از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کمبود منابع آبی یکی از چالش‌های مهم در شهرستان جم است.

وی خواستار پرهیز از ایجاد توقع بی‌جا در اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها شد و افزود: پروژه های عمرانی باید بر حسب برنامه ریزی دقیق انجام شود و از ایجاد انتظارات غیر واقعی خودداری کرد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه آبرسانی جم از اولویت‌های مهم استان و شهرستان جم است و همه باید تلاش کنند در سریع ترین زمان ممکن پروژه به بهره برداری برسد.

استاندار بوشهر ضمن تقدیر از زحمات آبفار و قرارگاه خاتم تاکید کرد: اقدامات خوبی در راستای تکمیل پروژه انجام شده اما از روند اجرای خط انتقال راضی نیستم.

گراوند با بیان اینکه این پروژه نقش حیاتی برای مردم شهرستان جم دارد تصریح کرد: با هر پیمانکاری که نمی تواند تعهدات خود را انجام دهد برخورد قانونی شود.

 

   1396/11/17 15:26        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )