دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
در چهارمین روز از دهه فجر
8 پروژه عمرانی در بخش ریز با اعتبار 3 و نیم میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح شد/تصاویر (کدخبر: 1944)
8 پروژه عمرانی در بخش ریز با اعتبار 3 و نیم میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح شد/تصاویر سرپرست فرمانداری جم گفت: در چهارمین روز دهه فجر در جم، 8 پروژه عمرانی در جم با اعتبار 3 و نیم میلیارد تومان کلنگ زنی و افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی با بیان اینکه 46 پروژه عمرانی با اعتبار 42 میلیارد تومان در دهه فجر در شهرستان جم کلنگ زنی و افتتاح می شود افزود: در چهارمین روز از دهه فجر، 8 پروژه عمرانی در بخش ریز با اعتبار 3 میلیارد و 489 میلیون تومان کلنگ زنی و افتتاح شد.
وی از آغاز عملیات اجرایی مخزن بتنی زیرزمینی روستای تنگمان جمال آباد در بخش ریز خبر داد و گفت: این پروژه با تامین اعتبار ۴۲۴ میلیون تومانی توسط شرکت پالایش گاز فجر جم اجرا می شود که با اجرای پروژه، تامین آب روستای تنگمان جمال آباد از شرکت فجر جم تفکیک و تحت مدیریت آبفار قرار می گیرد.
حسینی از افتتاح فاز سوم بلوار امام حسین (ع) و آسفالت کوچه و معابر شهر انارستان خبر داد و افزود: برای اجرای این پروژه ها، 800 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی همچنین به آغاز عملیات اجرایی بلوار ارتباطی گلستان اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه با اعتبار ۶۱۵ میلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان جم اجرایی می شود و با اجرای آن، مسیر ناایمن و غیر استاندارد ارتباطی شهر انارستان به ریز ایمن می شود.
سرپرست فرمانداری جم با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پارک محله ای نواندیشان شهر ریز یادآور شد: این پروژه در زمینی به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع و اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان اجرایی می شود.
محمد حسینی از احداث ساختمان اتفاقات برق بخش ریز خبر داد و گفت: این پروژه توسط شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و با اعتبار 100 میلیون تومان از محل اعتبارات تملک دارایی شهرستان احداث می شود.
حسینی بهره برداری از پروژه دیوارحفاظتی را از دیگر پروژه های مهم بخش ریز دانست و افزود: این پروژه با اعتبار 500 میلیون تومان در روستاهای قلعه کهنه و دره بان به بهره برداری رسید.
وی همچنین از احداث مجتمع خیر ساز خدماتی حمایتی بهزیستی در شهر ریز با اعتبار 250 میلیون تومان خبر داد.


   1396/11/15 15:35        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )