دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم:شرکت های مستقر در منطقه در برگزاری برنامه های روز جم مشارکت فعال داشته باشند (کدخبر: 1953)
فرماندار جم:شرکت های مستقر در منطقه در برگزاری برنامه های روز جم مشارکت فعال داشته باشند فرماندار شهرستان جم گفت: شرکت‌های مستقر در منطقه در برگزاری برنامه های روز جم مشارکت فعال داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی  در نشست هماهنگی برگزاری روز جم با حضور شرکت‌های مستقر در منطقه بیان داشت: با ابتکار شورا و شهرداری برنامه‌های متنوعی برای برگزاری روز جم طراحی شده است.

فرماندار شهرستان جم خاطرنشان کرد: روز جم فرصتی مناسب برای معرفی جم و ظرفیت های بزرگ شهرستان به استان و کشور است.

وی افزود: برنامه های روز جم متعلق به همه مردم شهرستان و کارکنان و خانواده های نفت و گاز است.

فرماندار جم با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم دولت تدبیر و امید که از دولت یازدهم آغاز شد بسط نشاط اجتماعی در جامعه است گفت: روز جم فرصتی برای تحقق این مهم است.

این مسئول با اشاره به اینکه همه مجموعه‌های نفت و گاز و دستگاه‌های اجرایی باید در راستای برگزاری باشکوه این رویداد همکاری کنند افزود: باید فضای همدلی در شهرستان بیش از پیش تقویت شود.

حسینی ابراز امیدواری کرد: یکی از ویژگی‌های مثبت برنامه‌های تدارک دیده شده، جامعیت و شمول است که هم توده‌های مردم و هم نخبگان می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

فرماندار جم بیان داشت: باید از نگاه مثبت شورا و شهرداری و تلاش‌های متولیان برگزاری در دبیر خانه همایش تقدیر کرد که با نگاه کارشناسی این رویداد را برگزار می کنند.

وی تاکید کرد: از برگزاری همایش نکوداشت روز جم حمایت می کنیم و امیدواریم این روند در سال‌های آتی با جدیت و اهتمام بیشتر تداوم یابد.

   1396/12/4 10:10        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )