دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم تاکید کرد: لزوم اجرایی‌شدن باند دوم محور جم به فیروزآباد (کدخبر: 1965)
فرماندار جم تاکید کرد: لزوم اجرایی‌شدن باند دوم محور جم به فیروزآباد

فرماندار شهرستان جم گفت: متاسفانه در اکثر مواقع شاهد حوادث جرحی و فوتی در مسیر جم به فیروزآباد هستیم که می‌طلبد هر چه سریع‌تر عملیات اجرایی این محور اجرایی شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛محمد حسینی اظهار داشت: هفته گذشته استاندار بوشهر به همراه برخی مسئوولان استان در شهرستان جم حضور داشته و از راه پر ترافیک جم به فراشبند در استان فارس بازدید کردند.

وی بیان کرد: راه جم به فراشبند در استان فارس به دلیل قرارگرفتن در اتوبان پرتردد عسلویه به شیراز یکی از مسیرهای پر ترافیک جنوب کشور است که باریکی مسیر و حادثه‌خیز بودن آن طی سالیان گذشته سبب کشته‌شدن عده‌ای زیادی از اهالی شهرستان جم شده است.

فرماندار جم با بیان این که مسیر عسلویه جم در استان بوشهر به فراشبند، فیروزآباد،کوار و شیراز در استان فارس یکی از مسیرهای خطرناک و حادثه‌خیز جنوب کشور است، عنوان کرد: در اکثر مواقع شاهد حوادث زیادی در این مسیر به خصوص از جم به فیروزآباد هستیم که می‌طلبد هر چه سریع‌تر عملیات اجرایی این محور اجرایی شود.

حسینی تاکید کرد: به سبب نا ایمن‌بودن مسیر جم به فیروزآباد در استان فارس، جوانان و اهالی زیادی از شهرستان جم بر اساس حوادث جاده‌ای کشته شده‌اند.

وی ادامه داد: اجرای باند دوم این محور یکی از مطالبات جدی و خواسته  به حق مردم شهرستان جم است که با توجه به قول مسئوولان امیدواریم هر چه سریعتر روند اجرایی آن آغاز و شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.

   1397/1/20 14:43        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )