دوشنبه 29 بهمن 1397
معاون فرماندار جم:
اجازه دهیم دیگران آزادانه حرف بزنند/لزوم احترام به دیدگاه‌های مخالف (کدخبر: 1971)
اجازه دهیم دیگران آزادانه حرف بزنند/لزوم احترام به دیدگاه‌های مخالف
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری جم گفت: اگر بخواهیم به توسعه و پیشرفت دست یابیم باید به افکار مخالف احترام بگذاریم و اجازه دهیم دیگران آزادانه نظراتشان را بیان کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم، عبدالحسن رفیعی‌پور در اولین کرسی آزاداندیشی دانش‌آموزی در مدارس جم اظهار داشت: برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در مدارس و دانشگاه‌ها از مطالبات مقام معظم رهبری است و باید از این طریق دانش‌آموزان و دانشجویان با مسایل مختلف جامعه آشنا شوند.

وی با بیان این که باید روحیه پرسشگری و مطالبه‌گری در دانش‌آموزان زنده کرد، افزود: در جامعه امروزی باید دانش‌آموزان به سطحی از آگاهی برسند تا بتوانند در مقابل مسئولان و مدیران مطالبه‌گری کنند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان جم احترام‌گذاشتن به افکار مخالف را موجب رشد و پیشرف جامعه دانست و بیان کرد: اگر بخواهیم به توسعه و پیشرفت دست یابیم باید به افکار مخالف احترام بگذاریم و اجازه دهیم دیگران آزادانه نظراتشان را بیان کنند.

رفیعی‌پور با اشاره به وضعیت شهرستان جم گفت: بحران خشکسالی و بحران زیست‌محیطی از جمله چالش‌های مهم شهرستان جم است که دانش‌آموزان می‌توانند در زمینه حل این مشکلات یاری‌گر مسئولان اجرایی شهرستان شوند.

   1397/1/26 13:25        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )