دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
فرماندار جم در نشست با مدر عامل عملیات غیر صنعتی پازارگاد:
حسینی:تعاملات دو سویه پتروشیمی ها و جم افزایش یابد/تیم پارس جم برای بقا نیازمند همراهی نفت،گاز و پتروشیمی است (کدخبر: 1975)
حسینی:تعاملات دو سویه پتروشیمی ها و جم افزایش یابد/تیم پارس جم برای بقا نیازمند همراهی نفت،گاز و پتروشیمی است

فرماندار جم در نشست با مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد گفت: شهرستان جم میزبان خوبی برای صنعت بوده است و انتظار داریم سطح همکاری ها با پتروشیمی ها ارتقا یابد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در این نشست با اشاره به پیشینه غنی فرهنگی و اجتماعی شهرستان جم اظهار داشت: شهرستان جم دارای تمدنی بزرگ و پیشینه ای غنی از مفاخر و میراث مادی و معنوی است که تاریخ این سرزمین را به دوران ساسانیان پیوند می زند.

وی افزود: شهرستان جم طی ده ها سال، میزبان صنایع بزرگ و خانواده های کارکنان این صنایع بوده است و همواره همزیستی مسالمت آمیز و مبتنی بر احترام وجود داشته است.

حسینی با تاکید بر لزوم تقویت تعاملات دو جانبه شهرستان و شورای راهبردی پتروشیمی ها، خاطر نشان کرد: شهرستان جم طی سالیان اخیر به دلیل مهاجرت بی رویه و اسکان چندهزار نفری کارکنان نفت، گاز و پتروشیمی، با رشد فزاینده جمعیت روبروست که توازن خدمات دهی دستگاه های خدمات رسان را به هم زده است.
وی اضافه کرد: جمعیت شهر جم طی چند سال به بیش از دو برابر افزایش یافته و امروز شهرداری، آموزش و پرورش و سایر دستگاه های خدمات رسان را با مشکل مواجه ساخته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم اظهار داشت: امروز در شهرستان جم بومی و غیر بومی نداریم و همه کسانی که در جم ساکن هستند شهروندان این شهرستان هستند و باید تلاش کنیم خدماتی مناسب و با کیفیت ارائه شود.
محمد حسینی موضوع آب شهرستان را بحرانی جدی دانست و تصریح کرد: پروژه آبرسانی جم و سد باغان در حال اجراست اما با توجه به شرایط شکننده آبی شهرستان لازم است شورای راهبردی پتروشیمی ها در سرعت بخشی به پروژه، شهرستان را یاری کند.

وی با اشاره به حضور تیم پارس جنوبی جم در بالاترین سطح رقابت های فوتبال کشور یادآور شد: این تیم توانست نشاط و همدلی بسیار خوبی را در شهرستان ایجاد کند و امروز به دلیل قوانین موجود، کمک به تیم با مشکلات جدی روبروست.
حسینی افزود: انتظار داریم شورای راهبردی پتروشیمی ها در این زمینه نقش آفرینی خوبی داشته باشد تا دغدغه مردم و فوتبال دوستان برای تداوم حضور این تیم محبوب در لیگ برتر رفع شود.

حسینی با اشاره به وضعیت دانشکده فنی و مهندسی جم تصریح کرد: دانشکده فنی و مهندسی جم در فضای آموزشی شهرک پردیس واقع است و طی چند سال اخیر تلاش شده تا ساختمان جدید دانشکده احداث شود. متاسفانه محدودیت های جدی برای اختصاص اعتبارات شهرستان به این پروژه وجود دارد که امیدواریم شورای راهبردی پتروشیمی ها در راستای اجرای ساختمان دانشکده شهرستان را یاری کند.

فرماندار جم همچنین خواستار ایجاد کمربند سبز و تامین روشنایی اتوبان جم-سیراف از ورودی شهرستان جم تا خروجی آن و نیز احداث تقاطع غیر هم سطح در ورودی شهرک پردیس-چاهه شد.
   1397/2/5 08:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )