دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم: میراث فرهنگی در جم مستقر شود/ لزوم توسعه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری (کدخبر: 1976)
فرماندار جم: میراث فرهنگی در جم مستقر شود/ لزوم توسعه سرمایه گذاری در حوزه گردشگری
فرماندار جم در نشست کمیته تخصصی اشتغال شهرستان که با حضور مدیر کل میراث فرهنگی استان برگزار شد گفت: همه دستگاه ها باید تلاش کنند فرصت و بستر سرمایه گذاری امن و آسان در حوزه گردشگری شهرستان فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی با اشاره به پتانسیل بزرگ شهرستان جم در حوزه های میراث فرهنگی و گردشگری اظهار داشت: باید تلاش کنیم داشته های مادی و معنوی شهرستان در حوزه گردشگری به شکل مطلوب به کشور معرفی شود.

وی افزود: شهرستان جم با سابقه تمدنی بزرگ، دارای آثار با ارزش تاریخی است که سرمایه گذاران می توانند در راستای معرفی و نگهداشت این سرمایه های بزرگ شهرستان را یاری کنند.

حسینی با اشاره به اعطای تسهیلات مناسب و ارزان قیمت در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در روستاها تصریح کرد: با اهتمام دولت در این عرصه، فضا و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری ارزان و مطمئن فراهم شده است که سرمایه گذاران و علاقمندان می توانند از آن بهره مند شوند.

فرماندار جم ثبت و تدوین اطلاعات آثار باستانی جم را مهم برشمرد و افزود: متاسفانه عدم حضور نماینده میراث فرهنگی در شهرستان به عدم ثبت و نگهداری مناسب آثار منجر شده که امیدواریم هر چه سریع تر نمایندگی میراث فرهنگی در جم استقرار یابد.
   1397/2/5 09:30        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )