دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
فرماندار جم: همدلی‌ها برای موفقیت پارس جنوبی جم تداوم یابد/ موفقیت تیم غرور آفرین بود (کدخبر: 1977)
فرماندار جم: همدلی‌ها برای موفقیت پارس جنوبی جم تداوم یابد/ موفقیت تیم غرور آفرین بود فرماندارجم گفت: عملکرد تیم پارس جنوبی جم در لیگ برتر فوتبال و کسب جایگاه پنجم در اولین تجربه حضور در لیگ برتر غرور آفرین بود.
محمد حسینی اظهار داشت: حضور تیمی از شهرستان جم در سطح اول فوتبال کشور، شادی و نشاط زایدالوصفی را در جم،استان بوشهر و حتی سایر مناطق جنوبی کشور به همراه داشت.

وی تصریح کرد: یکی از تاکیدات مهم دولت تدبیر و امید بسط نشاط اجتماعی در جامعه است و بخش مهمی از این نشاط با حضور تیم پارس جم محقق شد که همه باید از تداوم این نشاط حمایت کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم همدلی و تلاش را رمز موفقیت تیم پارس جم دانست و تاکید کرد: همه مردم و مسئولان برای موفقیت تیم پارس جنوبی جم همدلانه تلاش کردند و آنچه امروز به دست آمده را باید با استمرار همدلی ها تقویت کرد.

حسینی خاطر نشان کرد: باید از همه تلاش هایی که برای تامین مالی از سوی مسئولان محلی، استانی، نفت و نماینده مجلس انجام شد تقدیر کرد که موجبات تداوم حضور و موفقیت تیم را فراهم کرد و قطعا در ادامه مسیر هم برای رفع دغدغه ها با همراهی خوب منطقه ویژه پارس، شرکت های نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در منطقه و حمایت های ویژه نماینده مردم در مجلس تلاش خواهیم کرد.

وی با تقدیر از زحمات بی دریغ مجموعه مدیریتی باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تیم تصریح کرد: غیرت و تعصب کادر فنی و بازیکنان پارس جنوبی جم و نیز حمایت پرشور و صادقانه هواداران فصل فوتبالی زیبایی را برای شهرستان جم رقم زد و امید است با ادامه این فضای مثبت و سازنده شاهد موفقیت روز افزون و درخشش بیش از پیش نام جم در عرصه فوتبال و سایر عرصه ها باشیم.
   1397/2/9 09:48        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )