دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
رئیس اداره گاز جم: 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار جم گازدار شدند/برنامه ریزی برای اجرای قرائت آنلاین کنتورهای گاز (کدخبر: 1993)
رئیس اداره گاز جم: 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار جم گازدار شدند/برنامه ریزی برای اجرای قرائت آنلاین کنتورهای گاز رئیس اداره گاز جم در نشست شورای اداری گفت: 100 درصد روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان جم دارای گاز خانگی شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ حسین اندام با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته چاپ و ارائه آنی قبوض گاز در جم اجرایی شد و استان بوشهر سومین استان کشور در اجرای این طرح است.

وی افزود: شرکت گاز در آینده به دنبال ارائه قبض به صورت آنلاین با فناوری خواندن کنتور از راه دور است.

حسین اندام با تاکید بر اهتمام شرکت گاز بر ارائه خدمات مناسب و به موقع به مشترکان تصریح کرد: معتقدم وقتی مراجعه کننده، پرونده ای را به اداره گاز تحویل می دهد باید تا قبل از پایان وقت اداری به پرونده رسیدگی و مشکل رفع شود.

وی تصریح کرد: اگر در این راستا برنامه ریزی مناسبی شکل بگیرد قطعا از فساد در سیستم هم جلوگیری می شود و مردم از بابت ارائه خدمات مطلوب توسط دستگاه های خدمات رسان دیگر دغدغه ای نخواهند داشت.

اندام به لزوم توجه به کارگران و معیشت آنها اشاره کرد و گفت: اگر به کار و کارگر اهمیت داده شود و  و فرهنگ کار در کشور نهادینه شود شاخص های اقتصاد در تولید و اشتغال بهبود می یابد.

وی اظهار داشت: باید تلاش کنیم سهم گاز در صنعت و تولید و ایجاد بهره وری و ارزش افزوده را بیشتر کرده و با افزایش صادرات گاز، ارز آوری را افزایش دهیم

رئیس اداره گاز جم از ارتقای ایستگاه گازی تشان خبر داد و گفت: در سال گذشته ایستگاه گازی تشان را به ظرفیت ۱۰۰ هزار مترمکعب گاز برای پایداری و افزایش تولید برق ارتقا دادیم

وی افزود: خطوط لوله گاز به عنوان بمب های مویرگی تا منازل مردم کشیده شده و لازم است دستگاه های حفار قبل از هر حفاری از اداره گاز استعلام بگیرند تا شاهد قطع گاز و احیانا انفجار نباشیم
   1397/2/14 16:33        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )