دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم: راهدارخانه بخش ریز راه اندازی شود/لزوم تامین پایدار روشنایی تونل های جم-سیراف (کدخبر: 1994)
فرماندار جم: راهدارخانه بخش ریز راه اندازی شود/لزوم تامین پایدار روشنایی تونل های جم-سیراف فرماندار جم گفت: راهدارخانه بخش ریز راه اندازی شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر با تاکید بر شرایط خاص جغرافیایی جم خواهان توجه بیشتر به حوزه راهداری شد.
حسینی با اشاره به مسیرهای پرپیچ و کوهستانی شهرستان جم اظهارداشت: لازم است در بحث نگهداری و ایمن سازی مسیرهای شهرستان اهتمام ویژه ای انجام شود و علائم هشدار دهنده در سطح مسیرها در حد استاندارد نصب گردد.
وی افزود: یکی از نقاط حادثه خیز شهرستان جم، تقاطع های ورودی شهرستان است که انتظار داریم با عنایت ویژه راهداری ایمن سازی شود.
حسینی رفع مشکل روشنایی تونل های مسیر جم-سیراف را بسیار ضروری دانست و یادآور شد: قطع مکرر روشنایی تونل ها خطرات جانی و مالی را برای رانندگان و مسافران به دنبال دارد که لازم است برای رفع مشکل تدبیر ویژه ای اتخاذ شود.
نماینده عالی دولت در شهرستان جم با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای احداث بلوار اسلام آباد-بیدخوار افزود: بخش ریز به دلیل فاصله زیاد از مرکز شهرستان نیازمند راه اندازی راهدار خانه است تا بتوان در سریع ترین زمان ممکن خدمات راهداری را ارائه کرد.
   1397/2/15 10:40        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )