یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: امضای تفاهم نامه احداث قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه/ تزریق ۱۰ میلیارد ریال جهت تکمیل راه ریز به سرچشمه (کدخبر: 2001)
فرماندار جم: امضای تفاهم نامه احداث قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه/ تزریق ۱۰ میلیارد ریال جهت تکمیل راه ریز به سرچشمه  
فرماندار جم گفت: تفاهم نامه احداث قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه ما بین وزرات نفت و راه وشهرسازی با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال امضا شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم، محمد حسینی اظهار داشت: در سفر یک روزه معاون وزیر راه شهرسازی از راه های مواصلاتی شهرستان بازدید شد که در خصوص رفع مشکلات محور های جم به فیروزآباد، جم به پالایشگاه به ریز، ریز به دژگاه و ریز به سرچشمه تصمیماتی اتخاد شد.

فرماندار جم از امضای تفاهم نامه احداث قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه خبر داد و افزود: این تفاهم نامه ما بین وزرات نفت و راه وشهرسازی با اعتبار ۶۰۰ میلیارد ریال منعقد شده است که به زودی وارد فاز مطالعاتی خواهد شد.

محمد حسینی با بیان اینکه احداث جاده ریز به دژگاه نقش مهمی در رونق اقتصادی شهرستان های جنوب استان بوشهر و فارس خواهد داشت خاطر نشان کرد: هم اکنون مسیر ریز به دژگاه در حال بازگشایی است و در این سفر با تاکید معاون وزیر، شروع ساخت ابنیه مسیر در دستور اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر قرار گرفت.

وی همچنین از تزریق ۱۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل راه ریز به سرچشمه گفت و افزود: احداث راه مواصلاتی ریز به روستای سرچشمه یکی از آروزی های دیرینه مردم بخش ریز است که هم اکنون کار اجرایی این مسیر دنبال می شود که امیدوارم با تزریق این اعتبار، عملیات اجرایی آن تسریع یابد.

فرماندار جم در پایان افزود: مقرر شد طرح احداث باند دوم جاده جم به فیروزآباد با مشارکت وزرات راه و نفت در دستور کار قرار گیرد تا پس از بررسی لازم، عملیات اجرایی این پرژوه حیاتی نیز آغاز شود.
   1397/3/5 10:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )