یکشنبه 05 خرداد 1398
رئیس بیمارستان جم:مرکز دیالیز بیمارستان جم به بهره برداری رسید (کدخبر: 2002)
رئیس بیمارستان جم:مرکز دیالیز بیمارستان جم به بهره برداری رسید
رئیس بیمارستان توحید جم گفت: مرکز دیالیز بیمارستان توحید با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ فرهاد باقری اظهار داشت: مرکز دیالیز بیمارستان توحید با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی با اعلام این که نیازهای مردم جم به بخش دیالیز بیشتر در شهرستان کنگان پیگیری می‌شود، افزود: در شهرستان جم ۲۴ بیمار دیالیزی وجود دارد که در هر هفته سه بار نیازمند دیالیز هستند که افتتاح مرکز دیالیز خواسته جدی مردم و مسئوولان بود و خوشحالیم که این پروژه مهم امروز به بهره‌برداری رسید.

رئیس بیمارستان توحید شهرستان جم یادآور شد: این پروژه در هفته دولت در سال گذشته در زمینی به مساحت ۲۲۰ متر آغاز و در مدت ۴ ماه کار احداث ساختمان مرکز به پایان رسید.

باقری افزود: به دلیل مشکلی که برای ترخیص دستگاه‌های دیالیز در گمرک پیش آماده بود افتتاح این مرکز به تاخیر افتاد و اکنون مرکز جم با ۶ تخت مجهز به دستگاه دیالیز آماده خدمت ‌رسانی به بیماران است.

وی با بیان این که افتتاح مرکز دیالیز بیمارستان توحید جم یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار حوزه سلامت در شهرستان جم بوده است، بیان کرد: بیماران برای دیالیز به شهرستان‌های هم‌جوار مراجعه می‌کردند که علاوه بر تحمیل هزینه‌های اقتصادی فراوان، مشکلات جسمی زیادی نیز برای بیماران و خانواده‌های آن ها در پی داشت.

   1397/3/3 10:05        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )