یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: با صنوف غیر بهداشتی برخورد شود/ فاضلاب شهری جم در مرحله مطالعه (کدخبر: 2004)
فرماندار جم: با صنوف غیر بهداشتی برخورد شود/ فاضلاب شهری جم در مرحله مطالعه فرماندار جم گفت: مطالعه پروژه فاضلاب شهری جم در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم گفت: قانون مسیر سلامت جامعه و وظایف دستگاه های متولی را مشخص کرده و مدیران مربوطه باید طبق قانون از سلامت مردم صیانت کنند.
وی با اشاره به آغاز هفته ملی بدون دخانیات اظهار داشت: بخش مهمی از وظایف دستگاه ها به آموزش و آگاه سازی جامعه از مضرات مواد مخدر و دخانیات مربوط است و باید اقدامات جدی تری در این زمینه صورت گیرد.
حسینی با تاکید بر لزوم تشدید نظارت ها بر اصناف تصریح کرد: با هیچ توجیهی نباید با موضوع سلامت مردم مسامحه کرد و با هر صنفی که تخلف بهداشتی دارد باید با جدیت برخورد شود.
وی اضافه کرد: همه دستگاه های متولی بهداشت مکلف هستند با موارد مخل امنیت غذایی مردم مقابله کنند و به هیچ عنوان نباید سلامت مردم را فدای اشتغال کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان جم از اجرای تمیهدات لازم برای تامین آب شرب مردم خبرداد و گفت: 9 مخزن در سطح شهر جم و 41 مخزن در سطح روستاها راه اندازی می شود که مردم می توانند آب شرب مورد نیاز را با هزینه اندک خریداری کنند.
حسینی افزود: آب این مخازن از طریق آب شیرین کن ها تامین شده و دهیاران در روستاها بر نحوه توزیع نظارت می کنند.
فرماندار جم از اختصاص اعتبار لازم برای مطالعه اجرای پروژه فاضلاب شهری جم خبر داد و گفت: مطالعه طرح توسط مشاور در حال انجام است و انتظار داریم عملیات اجرایی پروژه نیز به محض تامین اعتبار آغاز شود.

   1397/3/8 14:45        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )