چهارشنبه 29 اسفند 1397
رئیس راهداری جم: اعتبار 18 میلیارد تومانی برای بهسازی مسیر جم-سیراف/با کمبود ماشین آلات راهداری مواجهیم (کدخبر: 2014)
رئیس راهداری جم: اعتبار 18 میلیارد تومانی برای بهسازی مسیر جم-سیراف/با کمبود ماشین آلات راهداری مواجهیم
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جم در نشست با فرماندار جم گفت: برای بهسازی و اصلاح مسیرهای مواصلاتی شهرستان نیازمند همکاری شرکت های مستقر در منطقه هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ سامان قلی پور با اشاره به هزینه های سنگین نگهداری محور جم-سیراف اظهار داشت: برای بهسازی این مسیر به اعتباری معادل 18 میلیارد تومان نیاز است.
وی با بیان اینکه محور جم به پالایشگاه در حوزه راه های کشور وزارت راه نیست و متعلق به وزارت نفت است یادآور شد: البته همواره تلاش کرده ایم نواقص این مسیر و مشکلات موجود برای تردد ایمن تر مردم برطرف شود.
قلی پور افزود: برای تکمیل علائم و خط کشی جاده جم- پالایشکاه در حال رایزنی با شرکت فجر جم هستیم تا در این زمینه همکاری لازم صورت گیرد.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان جم به کمبود شدید ماشین آلات راهداری در شهرستان اشاره کرد و گفت: با توجه به کوهستانی بودن شهرستان و تعداد زیاد روستاها، ظرفیت موجود راهداری پاسخگوی نیاز شهرستان نیست و لازم است در این زمینه تجهیزات راهداری شهرستان تقویت شود.
وی اضافه کرد: متاسفانه بخشی از دستگاه های راهداری شهرستان دچار فرسودگی هستند که با توجه به عدم امکان تعمیر در شهرستان، پروسه زمانی طولانی می شود.
قلی پور از ایمن سازی برخی مسیرهای روستایی شهرستان خبر داد و گفت: شانه سازی مسیر روستای غربه، حرمیک و کوهچر در دستور کار است.
وی افزود: زمین راهدارخانه ریز توسط شورا و شهرداری این شهر واگذار شده و به زودی اقدامات اولیه را شروع می کنیم.
رئیس اداره راهداری جم با بیان اینکه میزان تصادفات در جاده جم-سیراف بیشتر از جم-فیروزآباد است افزود: البته تلفات جاده جم-فیروزآباد به دلیل شرایط ناایمن جاده بیشتر است.
قلی پور همچنین از کمک راهداری به پروژه های حوزه شهری و روستایی و توسعه و عمران شهرستان خبر داد.
   1397/3/27 07:32        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )