چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار:اداره راهداری جم دچار بحران تجهیزات است/ لزوم ایمن سازی مسیرهای مواصلاتی جم (کدخبر: 2015)
فرماندار:اداره راهداری جم دچار بحران تجهیزات است/ لزوم ایمن سازی مسیرهای مواصلاتی جم
فرماندار جم در حاشیه بازدید از راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با توجه به شرایط ویژه و جغرافیای کوهستانی شهرستان جم لازم است تجیهزات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان تقویت شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی با بیان اینکه در حوزه راه های شهرستان جم با چالش ها و مشکلات جدی روبرو هستیم تصریح کرد: نیاز است اصلاح و بهسازی راه های اصلی و راه های داخلی و فرعی شهرستان برای کاهش تلفات و مرگ میرهای جاده ای با حساسیت ویژه مورد توجه قرار گیرد.
حسینی با اشاره به فرسودگی ماشین آلات راهداری و عدم تعمیر ماشین آلات در سریع ترین زمان ممکن یادآور شد: اداره راهداری از دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران است و اگر قرار باشد تجهیزات این اداره آماده خدمات رسانی نباشد در واقع با فرابحران روبرو هستیم.
وی افزود: تجهیزات دستگاه های شورای هماهنگی مدیریت بحران باید همواره آماده مقابله با خطرات و حوادث احتمالی باشند و خرابی دستگاه ها با هر توجیهی غیر قابل پذیرش است.
فرماندار جم بر لزوم ایمن سازی مسیرهای مواصلاتی شهرستان تاکید کرد و گفت: راه جم به ریز دارای پیچ های تند و عرض کم است که از لحاظ علائم و هشدارهای ترافیکی با فقر مواجه است و لازم است در این زمینه اقدامات فوری و جدی صورت گیرد.
محمد حسینی با تاکید بر رعایت منشور حقوق شهروندی در تمام حوزه های اداری شهرستان تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات سریع، صادقانه و دلسوزانه به مردم باید در ادارات شهرستان سرلوحه کار مدیران و کارمندان قرار گیرد.
   1397/3/28 08:04        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )