دوشنبه 02 اردیبهشت 1398
فرماندار: میز خدمت در شهرستان جم راه اندازی شد (کدخبر: 2019)
فرماندار: میز خدمت در شهرستان جم راه اندازی شد فرماندار جم گفت: از ابتدای تیرماه، میز خدمت در فرمانداری شهرستان جم راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی اظهار داشت: در راستای تحقق منشور حقوق شهروندی و تاکید دولت مبنی بر تکریم ارباب رجوع، میز خدمت از ابتدای تیرماه در ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان راه اندازی شد.

وی اضافه کرد: با توجه به تاکید استاندار بوشهر و نگاه ویژه دولت، تمام ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف هستند میز خدمت را با توجه به شرایط و امکانات هر اداره، در طبقه همکف راه اندازی کنند.

حسینی با اشاره به دلایل راه اندازی میز خدمت اظهار داشت: میز خدمت در راستای پیگیری به موقع، سریع و جدی درخواست ها، مطالبات و شکایات شهروندان راه اندازی شده است.

فرماندار جم تصریح کرد: با اجرای این طرح، خدمات رسانی در مرحله اول و بدو ورود ارباب رجوع آغاز می شود و تمام مراحل از طریق مسئول و کارشناسان میز خدمت پیگیری می شود تا از سردرگمی مراجعان در بخش های اداری و معطل شدن آنان اجتناب شود.

حسینی یادآور شد: امروز، یکی از مشکلات مهم سیستم اداری به خصوص اداراتی که دارای واحدها و بخش های مختلف است عدم آگاهی مراجعان از نحوه ارائه درخواست ها و چگونگی دریافت پاسخ از بخش های مختلف است که با این طرح مشکل به طور کامل رفع می شود.

وی یکی دیگر از مزایای طرح را کاهش فساد اداری دانست و خاطر نشان کرد: در سیستم اداری هر چه میزان ارتباطات مراجعان با کارشناسان کاهش پیدا کند به همان میزان احتمال فساد نیز کاهش می یابد.

فرماندار جم خواستار توجه ویژه ادارات به استقرار میز خدمت شد و افزود: برای ارائه بهترین خدمات به کارکنان لازم است بهترین و توانمندترین نیروهای اداری در راستای پاسخگویی به مردم به کارگیری شوند.

   1397/4/6 09:57        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )