یکشنبه 05 خرداد 1398
معاون عمرانی استاندار بوشهر:برخی مدیران در اطلاع رسانی خدمات دولت کم کاری می کنند/احداث همه آب شیرین کن های استان در دولت تدبیر و امید (کدخبر: 2030)
معاون عمرانی استاندار بوشهر:برخی مدیران در اطلاع رسانی خدمات دولت کم کاری می کنند/احداث همه آب شیرین کن های استان در دولت تدبیر و امید معاون عمرانی استاندار بوشهر در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در جم گفت: در هفته دولت سال جاری 240 طرح با 600 میلیارد ریال اعتبار در استان بوشهر به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ مهرداد ستوده افزود: دولت تدبیر و امید تاکنون خدمات ارزنده ای در کشور و بویژه استان بوشهر داشته که بخوبی اطلاع رسانی نشده است.

**برخی مدیران در اطلاع رسانی خدمات دولت کم کاری می کنند

وی گفت: برخی از مدیران در پاسخگویی و معرفی خدمات دولت کم کاری می کنند که با توجه به حجم خدمات ارائه شده سهل انگاری شایسته و زیبنده مدیران نیست.
ستوده ادامه داد: یکی از مشکلات جدی فراروی استان بوشهر وضعیت آب شرب است که بیش از 90 درصد آن از استان های همجوار تامین می شود.
وی گفت: 80 هزار مترمکعب آب شرب موردنیاز استان بوشهر از شهرستان کازرون استان فارس تامین می شد که این میزان در ابتدای تابستان 50 هزار مترمکعب کاهش یافته است.
ستوده بیان کرد: برخی مدعی هستند با توجه به قرارداشتن استان بوشهر در کنار خلیج فارس عملیاتی نشدن آب شیرین کن ها کم کاری است، در حالی که این کاستی ها از زمان های گذشته به یادگار مانده است.

** همه آب شیرین کن های استان بوشهر در دولت تدبیر و امید احداث شده است

وی گفت: با این وجود در دولت یازدهم برای نخستین بار 2 آب شیرین کن 10 هزار مترمکعبی در استان بوشهر احداث و به بهره برداری رسید.
ستوده ادامه داد: همچنین مجوز احداث آب شیرین کن های 35 هزار مترمکعبی بوشهر، 2 هزار مترمکعبی سعدآباد، یکهزار مترمکعبی جزیره شیف و بندرگاه نیز در دولت تدبیر و امید آغاز شده که بهره برداری از آنها مشکل کمبود آب شرب استان را بصورت جدی برطرف می کند.
وی یادآور شد: میزان آب شرب مورد نیاز استان بوشهر 205 هزار مترمکعب است که اکنون با وجود ورود 280 هزار مترمکعب هنوز با مشکل کم آبی روبرو هستیم که این موضوع ضرورت بازنگری در نحوه مصرف را بیش از پیش ضرورت بخشیده است.

   1397/4/11 18:27        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )