یکشنبه 05 خرداد 1398
رئیس شورای شهر جم:کارگروه ویژه نظارت بر طرح های کلان جم تشکیل شود/عملکرد مثبت شرکت فجر جم در مسئولیت های اجتماعی (کدخبر: 2031)
رئیس شورای شهر جم:کارگروه ویژه نظارت بر طرح های کلان جم تشکیل شود/عملکرد مثبت شرکت فجر جم در مسئولیت های اجتماعی رئیس شورای اسلامی شهر جم در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر در جم گفت: با توجه به اهمیت سد باغان و جاده جم- فیروزآباد نیاز است که کارگروه ویژه نظارت بر اجرای این 2 طرح تشکیل شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ عبدالحسین اکسیر ادامه داد: هم اکنون 30 کیلومتر از مسیر جم-فیروزآباد در دست بهسازی قرار گرفته اما این مسیر تا فیروزآباد 130 کیلومتر است که لازم است برای بهسازی 100 کیلومتر باقی مانده نیز اهتمام لازم صورت گیرد.
اکسیر به وضعیت آموزش عالی در جم پرداخت و گفت: با توجه به اهمیت آموزش عالی تعیین وضعیت دانشکده فنی مهندسی جم از خواسته شهروندان جمی است که باید نسبت به فعال ماندن آن اهتمام جدی ایجاد شود.
وی افزود: بیش از 20 واحد پتروشیمی در شهرستان جم فعالیت دارند که تحقق مسئولیت اجتماعی آنها گامی بزرگ در راستای توسعه پایدار شهرستان جم است در این ارتباط مدیران واحدهای یاد شده باید در قبال مردم شهرستان پاسخگو باشند.
اکسیر با بیان اینکه شرکت پالایش گاز فجر جم تاکنون در زمینه مسئولیت های اجتماعی عملکرد مطلوبی داشته است گفت: جم به دلیل مهاجر پذیری و رشد منحصر بفرد جمعیت، دچار آسیب های زیادی در حوزه های مختلف است که بخش بزرگی از این آسیب ها علاوه بر مردم جم، مستقیما خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در جم را متاثر می کند و لازم است همه صنایع فعال در منطقه در حوزه مسئولیت های اجتماعی جدیت بیشتری به خرج دهند.
رئیس شورای شهر جم همچنین خواستار رسیدگی به وضعیت تیم پارس جم و رفع ریشه ای مشکلات این تیم محبوب شد.

   1397/4/11 22:39        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )