یکشنبه 05 خرداد 1398
معاون وزیر راه در جم: فاز دوم مسیر جم-پالایشگاه اجرایی می شود/ دستور وزیر نفت و راه برای تسریع در اجرای جاده جم-فیروزآباد (کدخبر: 2053)
معاون وزیر راه در جم: فاز دوم مسیر جم-پالایشگاه اجرایی می شود/ دستور وزیر نفت و راه برای تسریع در اجرای جاده جم-فیروزآباد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ و نقل کشور در نشست بررسی پروژه های راه در جم گفت: اجرای پروژه ایمن سازی مسیر جم-فیروزآباد با دستور وزیر نفت و راه و شهرسازی در مرحله اجرا قرار دارد و پاکات مناقصه جاده جم-فیروزآباد تا دو هفته آینده باز می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد رضا کدخدا زاده با اعلام این خبر گفت: وزاری نفت و راه و شهرسازی دستور لازم برای تسریع در اجرای پروژه راه جم-فیروزآباد را صادر کرده اند و پاکات مناقصه اجرای این پروژه تا دو هفته آینده باز می شود.
وی افزود: معتقدیم مسیر جم-فیروزآباد از کریدورهای اصلی حمل و نقل کشور است و ظرفیت لازم برای ارتقا به آزادراه را نیز داراست که تلاش می کنیم این پروژه با سرعت اجرایی شود.
کدخدا زاده به موضوع احداث فاز دوم جاده جم-پالایشگاه اشاره کرد و گفت: فاز اول این پروژه به همت وزارت نفت اجرایی شده و امیدواریم فاز دوم هم از طریق وزارت راه و با تامین والی وزارت نفت به صورت قطعه به قطعه به بهره برداری برسد.
معاون وزیر راه مدت زمان اجرای فاز دوم این پروژه را 18 ماه برآورد کرد و گفت: ایمن سازی مسیر پالایشگاه به بخش ریز هم در دستور کار است که در ادامه اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه راه جم-پالایشگاه به دلیل مشخصات هندسی مسیر، خسارت های جانی و مالی را به دنبال داشته اظهار امیدواری کرد این پروژه در ادامه فاز اول مسیر به زودی آغاز شود.
   1397/5/3 15:46        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )