چهارشنبه 29 اسفند 1397
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز: فرودگاه توحید جم تعیین تکلیف می شود/ اولویت ما، بهبود زیرساخت های مناطق پیرامون پارس جنوبی است (کدخبر: 2054)
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز: فرودگاه توحید جم تعیین تکلیف می شود/ اولویت ما، بهبود زیرساخت های مناطق پیرامون پارس جنوبی است
مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز شرکت ملی نفت ایران در جم گفت: اولویت اول ما در اجرای طرح های عمرانی، مناطق پیرامون پارس جنوبی است و در این راستا اولین سفرم را به این حوزه اختصاص دادم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ عبدالحمید امامی اظهار داشت: وضعیت آب شهرستان جم بسیار بحرانی است و با این نگاه تلاش داریم پروژه آبرسانی جم در کمترین زمان ممکن اجرایی شود.
وی به موضوع راه جم-پالایشگاه اشاره کرد و گفت: مسیری که بیش از 30 سال کارکنان شرکت پالایش گاز فجر جم و مردم از آن تردد می کنند به شدت ناایمن هست و از تمام ظرفیت های اعتباری برای بهسازی این مسیر با کمک وزارت راه بهره خواهیم برد.
امامی تعیین تکلیف فرودگاه توحید جم را از دیگر موضوعات مهم عنوان کرد و گفت: تلاش داریم وضعیت فرودگاه به صورت کلی و اساسی تعیین تکلیف شود و امیدواریم تا پایان سال جاری به نتایجی برسیم.
وی به برخی مشکلات فرودگاه اشاره کرد و گفت: برخی تجاوزات به حریم فرودگاه و احداث ساختمان در اطراف فرودگاه عملیات پروازی را با مشکلاتی مواجه کرده که در این زمینه باید مسئولان محلی اقدام کنند.
   1397/5/3 15:49        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )