یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: مجمع سلامت شهرستان جم راه اندازی شد/ تعریف 5 اولویت اول شهرستان در حوزه سلامت (کدخبر: 2061)
فرماندار جم: مجمع سلامت شهرستان جم راه اندازی شد/ تعریف 5 اولویت اول شهرستان در حوزه سلامت
فرماندار شهرستان جم گفت: همه ادارات و سازمان‌ها در تأمین سلامت مردم دارای تکلیف هستند و باید به تکلیف خود عمل کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در اولین مجمع سلامت شهرستان جم با بیان اینکه گام های بزرگی در حوزه سلامت مردم در دولت تدبیر و امید برداشته شد افزود: از بدو شروع دولت تدبیر و امید تا کنون بیش از 70 درصد فرایندها در حوزه بهداشت و درمان عملیاتی شده است و در حوزه زیرساخت ها هم اقدامات چشمگیری انجام شده که لازم است این مسیر با جدیت تداوم یابد.
حسینی با تاکید بر اینکه در حوزه سلامت باید مشارکت مردم را افزایش داد خاطر نشان کرد: امروز مجمع سلامت شهرستان جم با کمک کارگروه های مختلف، در حال تعیین 5 اولویت مهم سلامت شهرستان است که امیدواریم بر اساس این اولویت ها بتوانیم گام های جدی تری برداریم.
وی ضمن درخواست از نخبگان جامعه برای ارائه راهکارها و پیشنهادات سازنده به مجمع سلامت شهرستان عنوان داشت: انتخاب پنج اولویت سلامت شهرستان یک امر جدی است و باید با دقت نظر، این پنج اولویت بررسی و تجزیه‌وتحلیل شوند.
فرماندار جم تصریح کرد: در این زمینه نباید زمان را از دست داد، چراکه از دست دادن زمان به‌منزله صدمات بیشتر به شهروندان است.
وی اضافه  کرد: تنظیم سند جامع سلامت شهرستان، نیازمند مشارکت همه از جمله ادارات، سازمان‌ها، مردم، سمن‌ها، اصناف و ... است.
حسینی با بیان اینکه حرکت به سمت پیشگیری باید بیشتر شود تا کمتر به سمت درمان سوق داده شویم و هزینه‌های بیشتری را متحمل نشویم یادآور شد: هم در بحث سلامت روان، هم در بحث سلامت جسم باید از سلامت مردم صیانت کرد و برنامه های نشاط اجتماعی در سطح شهرها و روستاها اجرا شود.
   1397/5/7 08:34        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )