دوشنبه 29 بهمن 1397
فرماندار جم: جوانگرایی لازمه موفقیت در توسعه فرهنگی جامعه/ زیر ساخت های فرهنگی جم توسعه می یابد (کدخبر: 2071)
فرماندار جم: جوانگرایی لازمه موفقیت در توسعه فرهنگی جامعه/ زیر ساخت های فرهنگی جم توسعه می یابد فرماندار جم گفت: جوانگرایی لازمه موفقیت در توسعه فرهنگی جامعه است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در دیدار رئیس و اعضای هیات رزمندگان شهرستان جم با بیان اینکه جوانگرایی لازمه توسعه فرهنگی جامعه است اظهار داشت: باید در برگزاری برنامه های فرهنگی به نقش و جایگاه جوانان توجه کرد و جذب حداکثری را در دستور کار قرار داد.
وی افزود: امروز آسیب های اجتماعی بزرگی جامعه را تهدید می کند و نهادهای فرهنگی باید در این زمینه برنامه ریزی های متناسب با نیاز جوانان و مبتنی بر هویت دینی و ملی داشته باشند.
حسینی توسعه زیر ساخت های فرهنگی را از اولویت های دولت تدبیر و امید برشمرد و خاطر نشان کرد: در حوزه اعتبارات سالیانه شهرستان صرفا می توان به مقوله زیرساخت های فیزیکی توجه کرد و در این راستا اقدامات خوبی انجام شده است.
فرماندار جم یکی از رسالت های مهم هیات رزمندگان اسلام را غنا بخشی به مراسم و مناسبت های معنوی دانست و تصریح کرد: برنامه های مذهبی و فرهنگی باید متناسب با نیاز جامعه به خصوص قشر جوان برنامه ریزی شود و در این راستا لازم است از تمام ظرفیت های فکری و فرهنگی برای کیفیت بخشی به برنامه ها بهره گرفت.
وی اضافه کرد: در راستای توسعه فرهنگ دینی در جامعه تمام دستگاه های اجرایی شهرستان همراهی لازم را با متولیان حوزه فرهنگ خواهند داشت.
   1397/5/15 08:00        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )