یکشنبه 05 خرداد 1398
پیام تبریک فرماندار جم به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار/متن پیام (کدخبر: 2075)
پیام تبریک فرماندار جم به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار/متن پیام

فرماندار جم در پیامی، روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید خبرنگار محمود صارمی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ متن پیام محمد حسینی فرماندار جم به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مردادماه و روز گرامیداشت مقام خبرنگار به شرح زیر است:

امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری تشنه دیدن و شنیدن حقایق است. حقایقی که لابلای حجم بزرگ تبادلات فضای مجازی می تواند روشنگر مسیر و مایه آرامش خیال جامعه و حقیقت جویان باشد.

خبرنگار مسئولیتی سترگ بر دوش دارد تا جامعه را از آنچه هست و باید آگاه کند و صد البته جامعه مسئولیتی بزرگ تر دارد تا این تلاش سخت و نتایج آن را ببیند و به تقدیر نشیند.
و در این میان مسئولان تکلیفی بزرگ بر دوش دارند که نه در شعار که در عمل، رسانه و خبرنگار را به عنوان عاملی مهم در توسعه فردی و اجتماعی باور کنند و نقد ناقدان رسانه و عیان شدن عیب مسئول و مسئولیت را، فرصتی برای اصلاح و بهبود عملکرد ببینند و غضبناک نشوند.

بر این باورم که خبرنگار هم مثل هر قشر جامعه ممکن است در مسیر نقد و نقادی و خبر پراکنی گاه به خطا افتد اما باید پذیرفت که به همان اندازه که خبر و نقد سره می تواند نقش آفرین پیشرفت باشد خبر و نقد ناسره هم می تواند تبعات جبران ناپذیر به بار آورد و ...
صد البته پاسخ نقد و خبر ولو نادرست، تهدید و تطمیع و شکایت نیست!

جم در عرصه خبر و خبرنگاری توانسته است گوی سبقت را از بسیاری مناطق برباید و تحسین بسیاری را برانگیزد.

همه اقشار جامعه به خصوص دولتمردان شهرستان باید این ظرفیت عظیم را برای ارائه خدمات دولت و ترسیم مسیر دسترسی به خدمات جدی بگیرند.

کارآفرینان و سرمایه گذاران هم فرصتی بی بدیل برای معرفی کالا و خدمات خود به مردم شهرستان و بازارهای هدف در سطح استان و کشور دارند که می تواند به توسعه کسب و کار و رونق اقتصادی کمک شایان کند.

ضمن تقدیر از همراهی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان جم در انعکاس خدمات دولت و ارائه پیشنهادات و انتقادات دلسوزانه، ۱۷ مردادماه، سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و گرامیداشت مقام خبرنگار را به خبرنگاران عزیز شهرستان تبریک گفته و آرزوی بهترین ها در عرصه فردی و اجتماعی را از خداوند منان آرزومندم.

   1397/5/17 08:47        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )