یکشنبه 05 خرداد 1398
رئیس اتاق اصناف: افتتاح نمایشگاه پوشاک مدارس برای اولین بار در جم با برند بومی/زمان و مکان نمایشگاه (کدخبر: 2076)
رئیس اتاق اصناف: افتتاح نمایشگاه پوشاک مدارس برای اولین بار در جم با برند بومی/زمان و مکان نمایشگاه
رئیس اتاق اصناف جم گفت: نمایشگاه پوشاک مدارس در راستای حمایت از کارگاه های تولیدی بومی و سهولت خرید همشهریان گرامی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق اصناف شهرستان جم؛ علی خطیب با اعلام این خبر گفت: اتاق اصناف و کارگاه های تولیدی شهرستان جم با همکاری مدیریت آموزش و پرورش برای اولین سال، نمایشگاه پوشاک مدارس را با هدف ارتقای کیفیت لباس فرم مدارس، اعمال سلایق، علایق و خواسته های دانش آموزان و معلمان در طراحی پوشاک مدارس، نمایش دستاوردها و توانمندی های تولیدکنندگان بومی و حمایت از تولیدات آنها برگزار می کند.
وی افزود: هرساله تولیدی های خارج از شهرستان، پوشاک مدارس جم را تامین می کردند درصورتی که کارگاه های تولیدی این شهرستان نیز توانایی انجام این کار را داشتند.
خطیب تصریح کرد: در پی بررسی ها و جلسات متعددی که با آموزش و پرورش و تولیدی های شهرستان صورت گرفت، ضمن حمایت از این طرح، مقرر شد که برای اولین سال، پوشاک مدارس از طریق تولید کنندگان بومی تامین و توزیع شود.
وی گفت: حمایت از بخش تولید بومی، اشتغال زایی را در پی خواهد داشت که باتوجه به ظرفیت بالای این شهرستان و شهرستان های اطراف، امیدواریم این کار قدمی در جهت گسترش و ارتقای سطح تولیدی های پوشاک شهرستان باشد.
رئیس اتاق اصناف جم با اعلام جزئیات برگزاری نمایشگاه پوشاک مدارس گفت: این نمایشگاه از 20 مرداد تا 20 شهریور به مدت یک ماه، صبح ها از ساعت 8 تا 12 و عصر ها از ساعت 17 تا 22 در دبستان حضرت ولی عصر (عج) شهر جم، هنرستان نوآوران شهر ریز و دبستان شیخ فضل الله نوری شهر انارستان پذیرای دانش آموزان عزیز و خانواده های آنان است.
   1397/5/21 12:22        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )