چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم: نیروهای آموزش دیده بومی در صنایع نفت و گاز جذب شوند (کدخبر: 2080)
فرماندار جم: نیروهای آموزش دیده بومی در صنایع نفت و گاز جذب شوند فرماندار شهرستان جم گفت: نیروهای آموزش دیده بومی در صنایع نفت و گاز جذب شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی عصر چهارشنبه در حاشیه آیین تجلیل از رتبه های زیر هزار کنکور در دیدار امامی مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز گفت: پروژه‌های مدارس مرتبط با نفت در شهرستان جم تکمیل شود.

وی با بیان اینکه شهرستان جم با محدودیت شدید زمین برای احداث مدارس جدید مواجه است تصریح کرد: لازم است در این زمینه وزارت نفت همراهی و مساعدت لازم برای تامین زمین داشته باشد.

وی با اشاره به پروژه های احداث مدارس مرتبط با وزارت نفت در جم افزود: هم اکنون تعدادی از مدارس که عملیات اجرایی آن با اعتبار نفت کلنگ زنی شده با عدم تامین اعتبار برای تکمیل مواجه شده که انتظار داریم اعتبار لازم به پروژه‌ها تزریق شود.

حسینی تکمیل پروژه آبرسانی جم را حیاتی دانست و خاطرنشان کرد: شرایط شهرستان جم در حوزه آب به شدت حساس است و لازم است در تکمیل پروژه تسریع شود.

فرماندار جم به موضوع دوره توانمند سازی نیروهای بومی شهرستان های جنوبی استان اشاره کرد و گفت: بالغ بر ۲۰۰ نفر کارآموز این دوره چندماهه مهم را برای آمادگی اشتغال در شرکت های نفت و گاز گذرانده اند و لازم است در اولویت اشتغال پارس جنوبی قرار گیرند.

فرماندار جم خواستار حمایت مالی وزارت نفت از دانش آموزان کم بضاعت و کمک به طرح روستا مرکزی مدارس جم شد.

   1397/5/29 21:15        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )