چهارشنبه 29 اسفند 1397
فرماندار جم؛ مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاهای جم رفع می‌شود/ واگذاری تلفن های ثابت ثبت نامی (کدخبر: 2081)
فرماندار جم؛ مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه در روستاهای جم رفع می‌شود/ واگذاری تلفن های ثابت ثبت نامی فرماندار شهرستان جم گفت: مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای جم رفع می‌شود.

محمد حسینی بیان داشت: در پی سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهرستان جم، مسائل و مشکلات حوزه ارتباطی مطرح و رفع این مشکلات مورد تاکید وزیر قرار گرفت.

وی با اشاره به ضرورت اجرای خط فیبر نوری از مسیر فارس به شهرستان جم و عسلویه در راستای پدافند غیر عامل و جلوگیری از قطع ارتباطات شهرستان اظهار داشت: با تامین اعتبار برق این خط، این پروژه اجرایی می شود.

وی از دستور وزیر ارتباطات در تسریع اجرای طرح FTTH و فیبر نوری شهر جم خبر داد و گفت: این پروژه پس از سال ها توقف، با همکاری شورا و شهرداری جم اجرایی شد که امیدواریم هر چه زودتر اجرایی شود تا بتوان گام مهمی در راستای تحقق دولت الکترونیک را در شهرستان جم برداشت.

حسینی تسریع در تجهیز و بهره برداری از ساختمان جدیدالاحداث مخابرات جم را ضروری توصیف کرد و گفت: با تاکید وزیر ارتباطات ظرف سه ماه آینده تجهیزات فنی و خدماتی این ساختمان تامین خواهد شد.

فرماندار جم به موافقت وزیر ارتباطات واگذاری دو هزار و ۳۰۰ خط تلفن ثابت ثبت‌نامی شهر جم اشاره کرد و افزود: پوشش تلفن همراه در مسیرهای پر ترافیک جم - فیروزآباد، جم-سیراف و انارستان دراهک با نصب سایت BTS موبایل تقویت می شود.

وی اضافه کرد: مسیر جم - فیروزآباد برای نصب سایت نیازمند تامین برق است که قرار است با رفع این مشکل، هم فیبر نوری و هم تقویت تلفن همراه اجرایی شود.

حسینی از تامین اعتبار احداث ساختمان پست ریز خبر داد و گفت: پیگیری لازم برای ارتقای پست شهرستان جم انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان جم از رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای جم خبر داد و گفت: با نگاه مثبت وزیر ارتباطات، ۶ سایت BTS همراه اول در روستاهای شهرستان جم اجرا می شود.

   1397/5/27 22:11        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )