یکشنبه 05 خرداد 1398
فرماندار جم: پوشش تلفن همراه در روستاهای جم رفع می شود/ پرونده بهارستان به هیات دولت رسید (کدخبر: 2095)
فرماندار جم: پوشش تلفن همراه در روستاهای جم رفع می شود/ پرونده بهارستان به هیات دولت رسید فرماندار شهرستان جم گفت: ۲۴ روستای شهرستان جم با مشکل آنتن‌دهی مواجه هستند که با دستور وزیر ارتباطات مشکل عمده این روستاها رفع می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جم؛ محمد حسینی در نشست هم اندیشی مردم و مسئولین در روستای بهارستان مطالبه گری مردم این روستا را ستودنی دانست و گفت: این نشست با برنامه ریزی خوبی همراه بود به طوری که مطالبه های مردم در زمینه های مختلف مطرح شد.

وی با تمجید از عملکرد نماینده جنوب استان بوشهر در شهرستان جم افزود: الماسی از جمله نمایندگانی است که به جد پیگیر مطالبات مردم حوزه انتخابیه اش است و در مدتی که در شهرستان جم هستم از نزدیک شاهد تلاش‌های بی‌وقفه این بانوی جنوب هستم.

فرماندار جم ارتقای روستای بهارستان به شهر را جز اولویت‌های اصلی شهرستان نام برد و گفت: ارتقای روستای بهارستان به شهر در حال پیگیری است که پرونده در حال طی روند قانونی برای طرح در هیئت دولت است و دیگر منع قانونی برای عدم طرح در هیات دولت وجود ندارد.

رفع مشکل احداث راه‌های ارتباطی

حسینی اظهار داشت: مدیرکل اوقاف استان بوشهر به شهرستان دعوت خواهد شد تا مشکل احداث راه‌های ارتباطی در زمین‌های وقفی حل شود.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از مدارس توسط پتروشیمی‌ها در حال احداث است و پروژه‌های نیمه فعال مدارس نیز به زودی فعال خواهند شد افزود: وارث پروژه‌های بوستان امیدی هستیم که چند سال است بلاتکلیف مانده و برای ۱۶ بوستان اعتبار تکمیلی گذاشتیم.

فرماندار جم با بیان اینکه ۲۴ روستای شهرستان با مشکل آنتن‌دهی مواجهند اظهار داشت: مشکلات حوزه مخابرات شهرستان در حضور وزیر ارتباطات مطرح شده است و به زودی مشکلات این حوزه حل خواهد شد.

مقابله با گران فروشی

وی خاطرنشان کرد: احداث فیبر نوری جم به فیروزآباد در دستور کار قرار گرفته و فیبرنوری ریز به دوراهک نیز به بهره برداری رسیده است.

رئیس شورای اداری شهرستان جم گفت: برای مقابله با گران فروشی و رسیدگی به پرونده های متخلفان در آینده نزدیک تعزیرات حکومتی در شهرستان جم استقرار می یابد.

وی افزود: طرح احداث بزرگراه جم به فیروزآباد به مناقصه رفته است و به زودی پیمانکار آن مشخص و کلنگ زنی خواهد شد.

حسینی با بیان اینکه پروژه‌های آب و بهداشت در اولویت برنامه های شهرستان است افزود: مجموع اعتبارات سال ۹۷ شهرستان مبلغ ۳۸ میلیارد تومان است که نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

پیشرفت آبرسانی سیراف به جم مطلوب نیست

فرماندار جم افزود: مجموع اعتبارات سال گذشته شهرستان ۵۰ میلیارد تومان بوده است که از این مبلغ ۳۳ آن درصد تخصیص یافته است.

وی با بیان اینکه از روند پیشرفت پروژه آبرسانی سیراف به جم رضایت نداریم افزود: تیم فوتبال پارس جنوبی جم جزء اولویت های شهرستان است که در کنار رفع بحران آب، وقت زیادی از ما گرفته است.
حسینی در پایان افزود: زمین بزرگ چمن مصنوعی  با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال در هفته دولت با حضور استاندار بوشهر کلنگ زنی می شود.

   1397/6/6 09:18        


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )